Reklama
Reklama

Gwiazdor TVN wydał córkę za mąż. Suknia panny młodej zrobiła furorę

Michel Moran (57 l.) ma powody do dumy. Jego ukochana córka wyszła za mąż. Restaurator ślubem Soleny pochwalił się w sieci i nie krył wzruszenia. Na opublikowanych przez niego zdjęciach widać nie tylko bajkową ceremonię, ale również zjawiskową suknię ślubną panny młodej. Ta kreacja robi furorę!

Michel Moran urodził się we Francji, ale jego rodzina ma korzenie hiszpańskie. Szef kuchni największą sławę i rozpoznawalność zyskał jednak w Polsce, a to za sprawą wzięcia udziału w programach "MasterChef" i "MasterChef Junior", gdzie od lat wciela się w rolę jurora.

Do kraju nad Wisłą przyleciał w 2000 roku. Jak sam przyznał, miał tu zostać tylko na rok, ale jego życie potoczyło się inaczej, zakochał się w pięknej Halinie i naszej ojczyźnie.

Małżonków łączy wyjątkowa więź, ale 57-latek chroni swojej prywatności i życia osobistego. Restaurator zrobił jednak ostatnio wyjątek i w mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciami i relacjami ze ślubu swej jedynej córki!

Zobaczcie, jak wyglądała ta romantyczna uroczystość.

Reklama

Michel Moran wydał córkę za maż! Suknia ślubna panny młodej zrobiła furorę!

Gwiazdor TVN-u wielokrotnie podkreślał, że jest dumny ze swoich dzieci: syna Andrei i córki Solene. To właśnie uroczystością zaślubin ukochanej córki pochwalił się w sieci. Wesele odbyło się we Francji, a panna młoda w tym wyjątkowym dla niej dniu wyglądała oszałamiająco!

Suknia Solene zrobiła furorę w sieci. Kobieta postawiła na popularny fason księżniczki z rozkloszowanym dołem i dopasowanym gorsetem wykończonym koronką. Córka restauratora zdecydowała się upiąć włosy w kok.

Również Michel Moran prezentował się niezwykle elegancko. Szef kuchni na zaślubinach zjawił się w nieszablonowym garniturze z kolorową marynarką.

"To był piękny dzień! Córka szczęśliwa! Dla mnie to było dużo emocji" - napisał w sieci i nie krył swojego wzruszenia.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a internauci gratulowali radosnego wydarzenia. Na ciepłe słowa zdecydowała się również plejada sław, w tym Magda Gessler i Qczaj.

Gratulujemy!

Zobaczcie również:

Rozenek-Majdan i Skórzyński oraz Moran i Jakubiak w "Milionerach". To był "spontaniczny, kontrolowany szał"

Sławny restaurator nigdy nie był na diecie

Rodzinne życie Michela Moranapomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVN SA | Michel Moran | MasterChef | Masterchef Junior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy