Reklama
Reklama

Gwiazdor "M jak miłość" dwa razy żegnał się z serialem. Czym zajmuje się dzisiaj?

​Paweł Okraska był jednym z głównych aktorów popularnego serialu TVP "M jak Miłość". Dwa razy odchodził z telewizyjnej produkcji. Mąż Magdaleny Walach nie szuka rozgłosu. Czym się zajmuje?

Paweł Okraska zdobył popularność dzięki "M jak miłość"

Paweł Okraska (47 l.) najlepiej został zapamiętany przez widzów z roli zięcia Mostowiaków — Michała Łagody w "M jak miłość". Serialowy mąż Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska) zdradził ją z mężczyzną, a ich związek zakończył się rozwodem. Po tym aktor odszedł z popularnej "EMki". Jednak po jakimś czasie sam poprosił, by przywrócono go serialu. 

Reklama

Długo nie zagrzał w nim miejsca, bo po wyjeździe serialowej żony Małgosi do Stanów, został uśmiercony przez scenarzystów. Za to jego prawdziwa żona Magdalena Walach (48 l.) znalazła swoje miejsce w obsadzie "M jak miłość". Od kilkunastu już lat pojawia się w nim jako prokurator Agnieszka Olszewska. 

Paweł Okraska i Magdalena Walach - miłość z czasów studenckich

Paweł Okraska i Magdalena Walach poznali się jeszcze na studiach. Od razu zwrócili na siebie uwagę, ale zaczęło się od przyjaźni. Ona podziwiała jego elegancję, wysportowaną sylwetkę, on zaś cenił jej spontaniczność i radość. Dopiero na drugim roku Paweł zdecydował się wyznać miłość przyjaciółce.

Walach i Okraska są szczęśliwym małżeństwem od 19 lat. Wychowują syna Piotra. Wspólna pasja i ten sam zawód nie przeszkodziły im w budowaniu szczęśliwej przyszłości. 

Aktorska para chętnie występuje razem przed kamerą. Mieli okazję zagrać w filmach "Suplement" i "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" w reżyserii Krzysztofa Zanussiego

Magdalena Walach jest gwiazdą wielu seriali telewizyjnych. Poza popularną "EMką" występuje też w "Komisarzu Aleksie", czy "Stuleciu Winnych". Jej mąż, chociaż zniknął z małego ekranu, to nie rzucił aktorstwa.

Paweł Okraska kocha teatr od czasów dzieciństwa

Paweł Okraska woli scenę teatralną. Jego pasja do teatru zaczęła się już w dzieciństwie. To mama aktora zaszczepiła w nim pasję do aktorstwa.

W ostatnim czasie Okraska gra w kilku popularnych spektaklach "Babski Comber" czy "Izba (nie) Przyjęć" w Teatrze Żelaznym w Katowicach, czy "Najsłodszy owoc" warszawskiego Teatru Skene. Aktor zagrał też w najnowszym filmie Marka Bukowskiego "Marusarz. Tatrzański orzeł" o legendarnym skoczku narciarskim Stanisławie Marusarzu.

Zobacz też:

Magdalena Walach i Paweł Okraska przechodzą poważny kryzys!?

Kalska i Roznerski wrócą do siebie? Na scenie iskrzy między nimi

Fani Opozdy żądają zwolnienia kochanki Królikowskiego z kancelarii: "Powinna wylecieć z dyscyplinarką"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiada: "Od alimentów nikt się nie uchyla

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy