Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kryzys w małżeństwie Walach?

Magda Walach po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami" zaczęła zaniedbywać obowiązki małżeńskie.

Magda Walach (32 l.) i jej partner z parkietu Cezary Olszewski (26 l.) mają pełne ręce roboty. Dostają mnóstwo zaproszeń na pokazy, głównie na imprezach firmowych.

Reklama

"Udział w nich to nasz obowiązek jako zwycięzców" - mówi Cezary w rozmowie z "Na żywo".

Nagle zdobyty status gwiazdy tańca sprawił, że dla Magdy przestali się liczyć jej mąż, 33-letni Paweł Okraska i 2-letni syn Piotr. Kłopoty zaczęły się tuż po tym, gdy Walach otrzymała propozycję udziału w show.

"Paweł jest oddanym ojcem, z chęcią opiekuje się pierworodnym, ale denerwuje go, że coraz rzadziej widuje żonę. Nie chciał, żeby występowała w programie, bo wiedział, że zniszczył on wiele małżeństw. Długo nie zasiadł na widowni, tłumacząc się obowiązkami. Tymczasem był po prostu zazdrosny" - zdradza znajoma Okraski.

Przez jakiś czas para próbowała utrzymywać normalny kontakt, Paweł przeprowadził się nawet do Warszawy. Ostatnio jednak odpuścił. "Jest sfrustrowany tym, że jego żona tak wiele czasu spędza z innym mężczyzną" - czytamy.

Czy Magda odpuści sobie taneczną "karierę", by ratować małżeństwo? Historia uczy, że takie kryzysy mają tylko jedno zakończenie...

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Walach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama