Reklama

Reklama

Reklama

Gwiazdor filmów Marvela wkrótce zostanie ojcem! Jego partnerka pokazała ciążowy brzuszek

Tom Hiddleston (41 l.) i Zawe Ashton (37 l.) już niedługo zostaną rodzicami. Aktorka pokazała ciążowy brzuszek na premierze filmu "Mr. Malcolm’s List", w którym gra jedną z głównych ról. Para zaręczyła się na początku roku po trzech latach związku. Gratulujemy!

Tom Hiddleston i Zawe Ashton zostaną rodzicami

Tom HiddlestonZawe Ashton spodziewają się pierwszego dziecka! Aktorka pokazała swój ciążowy brzuszek na premierze filmu "Mr. Malcolm’s List", w którym odgrywa jedną z głównych postaci. 

Błyszcząca, wieczorowa suknia projektu Sabiny Bilenko Couture pięknie podkreślała jej dekolt, a odcięcie pod biustem eksponowało ciążowe kształty. Radosna nowina została oficjalnie potwierdzona na łamach Vogue.com. 

Aktorka pokazała ciążowy brzuszek

Przyszli rodzice póki co nie skomentowali jeszcze informacji o dziecku. Para spotyka się od trzech lat, jednak niechętnie opowiada w mediach o swoim życiu osobistym. Aktorzy poznali się na planie sztuki "Betrayal", a później pojawili się razem na gali Tony Awards. 

Reklama

Na początku roku świat obiegła wiadomość o ich zaręczynach. Gwiazdor filmów Marvela przyznał wówczas, że jest bardzo szczęśliwy, że oświadczył się ukochanej. Fani są zgodni co do tego, że bardzo do siebie pasują...

Na gali BAFTA 2022 życiowa partnerka Toma została sfotografowana z pierścionkiem zaręczynowym na palcu. Wygląda na to, że łączy ich wyjątkowa chemia.

Gratulujemy!

Zobacz też:

Hanna i Tomasz Lis wzięli cichy ślub, a potem równie cichy rozwód. Dlaczego się rozstali?

Wachowicz szczerze o konflikcie z Makłowiczem. Wyjawiła tajemnicę swojego programu o gotowaniu

Ewa Minge napisała powieść. Inspiracją jest prawdziwa historia!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zawe Ashton | Tom Hiddleston

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy