Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gwiazdka Disneya w szpitalu psychiatrycznym

Demi Lovato, piosenkarka i jedna z największych gwiazd stacji Disneya, odwołała swój udział w trasie koncertowej The Jonas Brothers, by udać się na terapię psychiatryczną.

18-letnia Lovato nie wystąpi w ramach światowego tournee "Camp Rock 2", zainspirowanego popularnym filmem z serii Disney Channel Original Movie.

Reklama

"Demi Lovato zrezygnowała z udziału w trasie koncertowej, aby udać się na terapię, która ma jej pomóc poradzić sobie z problemami natury emocjonalnej i psychicznej, z którymi boryka się od jakiegoś czasu. Demi zdecydowała się wziąć odpowiedzialność za swoje zachowanie i poszukać pomocy, co właśnie teraz robi" - poinformował rzecznik prasowy gwiazdki.

"Ona sama, jak i jej rodzina proszą media o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie. Demi bardzo żałuje, że nie będzie w stanie dokończyć trasy, jednak ma nadzieję, iż wkrótce powróci do pracy" - zapewnił.

Lovato najprawdopodobniej nie ma zamiaru informować swoich fanów o efektach terapii, gdyż 30 października skasowała swoje konto na popularnym portalu społecznościowym Twitter.

Dowiedz się więcej na temat: choroby | Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje