Reklama
Reklama

Gwiazda TVN urodziła! Pokazała wyjątkowe zdjęcie dziecka i zdradziła imię!

Katarzyna Olubińska (43 l.) została mamą. Na Instagramie opublikowała urocze zdjęcie dziecka i przekazała radosne wieści. Na co dzień jest dziennikarką związaną z "Dzień dobry TVN". Chociaż chroni swoją prywatność, to tym razem zrobiła wyjątek!

Katarzyna Olubińska jest dziennikarką "Dzień dobry TVN"

Katarzyna Olubińska to dziennikarka współpracująca z "Dzień dobry TVN". Wcześniej była związana z TVP Bydgoszcz, TVP 2, Zodiak Television, Telewizja Puls, Polsat i TVN24. Prowadzi znanego bloga "Bóg w Wielkim Mieście", w którym pisze o tym, jaką rolę w jej życiu odgrywa religia. Jest autorką książki "Kobiety w religiach świata", w której opisuje swoje spotkania z przedstawicielkami różnych kultur i wyznań. Ma na swoim koncie również inne pozycje: "Bóg w moim domu" i "Kobieta w Wielkim Mieście".

Reklama

Katarzyna Olubińska urodziła

Olubińska chroni swoją prywatność i niechętnie dzieli się informacjami o życiu osobistym. Od 2019 roku jest żoną Jacka Godlewskiego. Teraz postanowiła zrobić wyjątek i zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie swojego nowonarodzonego dziecka!

Katarzyna Olubińska pokazała zdjęcie dziecka

Olubińska i Godlewski długo wyczekiwali na swoje dziecko. W końcu na świecie powitali... córeczkę. "Nasza kochana Julia przyszła na świat. Jest zdrowa i śliczna. Witaj na świecie Córeczko" - napisała dziennikarka na Instagramie. 

Zdjęcie maluszka wywołało poruszenie i natychmiast pojawiły się komentarze również znanych osób: 

My również gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla małej Julki!

***

Zobacz także:

Elżbieta Zapendowska dorabia do emerytury. Ile żąda za godzinę warsztatów? "To jest stawka śmieszna"

Spekulacje na temat Lewandowskich potwierdzają się. Ania już uczy się języka

Britney Spears już po ślubie. Przykry incydent tuż przed uroczystością

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Olubińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy