Reklama
Reklama

Gwiazda "rodzinki.pl" szykuje się do wielkiego dnia. Trudno uwierzyć, że to już. Spływają gratulacje

Emilia Dankwa sławę zyskała dzięki roli Zosi w serialu "rodzinka.pl". Po zakończeniu pracy na planie nastolatka zaczęła ochoczo pojawiać się na imprezach branżowych i pozować do zdjęć. Gwiazdka chętnie udziela również wywiadów, a niedawno opowiedziała o zbliżającym się wielkim dniu w jej życiu. Aż trudno uwierzyć, że to już...

"Rodzinka.pl": Emilia Dankwa szykuje się do 18. urodzin

Emilia Dankwa dorastała na oczach widzów. Przez prawie 10 lat grała w niegdyś popularnym serialu "Rodzinka.pl" i ze słodkiej dziewczynki stała się prawie dorosłą kobietą. Młoda gwiazda po zakończeniu emisji nie zniknęła z przestrzeni medialnej, wręcz przeciwnie, co rusz pojawia się na imprezach i prezentuje wymyślne kreacje.

Nastolatka jak ryba w wodzie czuje się nie tylko na czerwonym dywanie, ale również w internecie, gdzie rozwija swoje konta. Na Instagramie śledzi ją już prawie 180 tysięcy osób. To właśnie tam chwali się swoją prywatą i jak się okazuje, nastolatka szykuje się do swoich 18. urodzin, a impreza ma być niezapomniana!

Reklama

Zosia z "Rodzinki.pl" szykuje się do 18. urodzin. Rodzice słono zapłacą za imprezę

Emilia Dankwa 16 grudnia skończy 18 lat, a do imprezy z okazji wejścia w dorosłość szykuje się od dawna. Celebrytka już jakiś czas temu zaplanowała najważniejsze atrakcje, lokalizację imprezy, czy wystrój. Oczywiście cała zabawa będzie zrelacjonowana w mediach społecznościowych influencerki, także nawet ci niezaproszeni będą mogli poczuć się jak na hucznej zabawie.

"Jestem bardzo podekscytowana. W sumie mam już wszystko gotowe - miejsce, dekoracje też się szykują. To wszystko oczywiście będzie do zobaczenia w moich mediach społecznościowych" - przyznała w rozmowie z "Jastrząb Post".

Huczna zabawa nie należy do najtańszej

Jak sama podkreśliła, na urodziny zaprosiła nie tylko swoich znanych przyjaciół, ale również rodzinę. Na wydarzenie przybędzie ogromna ilość osób, dlatego serialowa Zosia musiała wynająć duży lokal, w którym pomieszczą się wszyscy.

"Zdecydowałam, że chce zrobić imprezę łączoną dla znajomych i rodziny. Mamy już wybrany lokal w Warszawie i ja jestem naprawdę mega podekscytowana. Plany są dość duże" - dodała w tej samej rozmowie.

Wyprawienie tak hucznego przyjęcia więżę się z kosztami, o czym nastolatka przekonała się na własnej skórze. Niestety, za burżuazyjne atrakcje trzeba sporo zapłacić, ale rezolutna jubilatka nawiązała kilka współprac.

"Niestety dość duży. Na szczęście udało mi się nawiązać współpracę i dwie strony skorzystają na tym wydarzeniu. Ale tak jak się orientowałam, to te koszty są duże" - podkreśliła.

Na szczęście Emilka nie jest pozostawiona sama sobie i wspierają ją bliscy. Rodzice zadeklarowali, że zafundują jej imprezę urodzinową, w końcu 18 lat to ważny wiek i trzeba z przytupem wejść w dorosłość.

"Jeśli są jakieś koszty do zapłacenia, to plan był taki, żeby zrobili to rodzice. Ja oczywiście powiedziałam, że jeśli coś, to mogę też coś dorzucić, ale stwierdzili: "Emilia nie ma mowy, to są twoje urodziny, więc ty za to nie płacisz". I tak to u nas wygląda" - zadeklarowała w rozmowie z "Jastrząb Post".

Jesteście ciekawi, jak będą wyglądać urodziny artystki?

Przeczytajcie również:

Adam Zdrójkowski zarobił duże pieniądze w TVP. Długo ich nie zobaczył na oczy

Julia Wieniawa ujawnia kulisy "Rodzinki.pl": "Nieprzyjemnie zakończona"

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: to dlatego się rozstali. Zaskakujące wyznanie brata aktorki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emilia Dankwa | Rodzinka.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy