Reklama

Reklama

Reklama

Gwiazda "Opowieści podręcznej" została mamą! Aktorka ma polskie korzenie

Yvonne Strahovski właśnie przywitała na świecie drugie dziecko. Aktorka opublikowała w mediach wzruszający wpis i opublikowała pierwsze zdjęcie maleństwa.

Yvonne Strahovski zyskała popularność dzięki roli w serialu "Opowieść podręcznej". Wcieliła się w rolę Sereny Joy, żony Freda Waterforda. Okazuje się także, że gwiazda ma polskie korzenie. Urodziła się w Sydney w rodzinie emigrantów Strzechowskich, którzy pochodzili z Tomaszowa Mazowieckiego. 

Gdy przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, Yvonne dostała rolę w kultowej ekranizacji powieści "Opowieść podręcznej". Serial opowiadał o patriarchalnym świecie, gdzie kobiety zmuszano do rodzenia dzieci.

Yvonne Strahovski urodziła!

Yvonne Strahovski prywatnie związana jest z Timem Lodenem. Para w 2018 roku doczekała się pierwszego dziecka - syna Williama. Aktorka chętnie opowiadała o macierzyństwie, zdradzając, że to właśnie ta rola w życiu przynosi jej największe szczęście.

Parę dni temu na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z kolejnym noworodkiem. Okazuje się, że aktorka urodziła swoje drugie dziecko. Choć nie zdradziła imienia maleństwa, wiadomo, że to synek.

"Anioł dołączył do naszego świata w ubiegłym tygodniu. Witaj w rodzinie skarbie. Kocham cię tak bardzo #mamadwójki" - napisała pod zdjęciem.

Reklama

Zobacz też:

Tadeusz Ross miał pięć żon. Dzieci jeszcze więcej!

"Rolnik szuka żony": Kamila go pogoniła, a tu taka sensacja! Adam wyjawił prawdę!

Pierwsze święta Elżbiety II bez księcia Filipa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Opowieść podręcznej | Yvonne Strahovski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy