Reklama
Reklama

Gwiazda hitu TVP w "Pamiętnikach z wakacji" w Czwórce. To będzie hit na miarę "mięsnego jeża"

"Pamiętniki z wakacji" wracają po latach na ekran 4 marca. Zapowiada się prawdziwy hit. Wiemy już że w serialu wystąpi Dagmara Kaźmierska, a teraz dowiadujemy się, że kolejna gwiazda zdecydowała się na udział "Pamiętnikach". Chodzi o uczestniczkę randkowego show TVP "Rolnik szuka żony".

"Pamiętniki z wakacji" wracają na ekrany

"Pamiętniki z wakacji" były przed laty prawdziwym hitem Polsatu. w porze emisji programu tysiące Polaków zasiadało przed ekranami, by zobaczyć komiczne perypetie rodaków w jednym z hiszpańskich kurortów. Kultowy program już w marcu wraca na antenę, tym razem telewizyjnej Czwórki. Fanów czeka wiele niespodzianek. Nie tak dawno pisaliśmy, że w jednym z odcinków wystąpi Dagmara KaźmierskaAle to nie wszystko, bo szykuje się kolejny hit.

Reklama

Jessica Miemiec znowu w telewizji

Do udziału w "Pamiętnikach z wakacji" zaproszono uczestniczkę chętnie oglądanego show TVP "Rolnik szuka żony". Chodzi o Jessikę Miemiec, która widzowie pokochali za szczerość i niebanalny styl.

Jessica Miemiec pochodzi z Leszna, a udział wzięła w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" jako jedna z kandydatek Krzysztofa. Nie została przez niego wybrana, ale zdołała zdobyć sporą popularność. Mimo że od jej występu w randkowym show minęło już kilka lat, kobieta nie daje o sobie zapomnieć i chętnie bierze udział w innych telewizyjnych produkcjach. 

"Miałam firmę, cały czas coś się działo. Brałam udział w innych programach telewizyjnych. Byłam w "Matka i Córka" czy "Shopping Queen". Lubię chodzić po programach, zawsze to coś nowego, nowi ludzi, coś się dzieje" - mówiła o swoim życiu po "Rolniku" dla Plejady.

Gwiazda "Rolnik szuka żony" w "Pamiętnikach z wakacji"

Teraz zdecydowała się na to, by zagrać w kultowych już "Pamiętnikach z wakacji". Jessica w "Pamiętnikach" wcieli się w 26-letnią Korę, która w hiszpańskim kurorcie wybierze się ze znajomymi na wykwintną kolację. Podczas biesiady polscy turyści zakosztują owoców morza. Korze zasmakują szczególnie małże, jednak reszta wieczoru nie ułoży się po jej myśli. 

Myślicie, że "Pamiętniki z wakacji" z udziałem Jessica Miemiec, a szczególnie kolacja, w której uczestniczy, mają szansę stać się hitem tego sezonu?

"Pamiętniki z wakacji". Gdzie i kiedy oglądać

Pamiętniki z wakacji" będzie można oglądać od 4 marca na antenie TV4. Od poniedziałku do piątku i w niedziele o 21:00 bohaterowie programu zapraszają do Czwórki.

Zobacz też:

Wielki powrót programu "Pamiętniki z wakacji". Widzowie czekali na to 8 lat

Koniec złudzeń. Jessica z "Rolnika" potwierdziła rozstanie

Jessica z "Rolnik szuka żony" zaręczona! Tak wygląda jej narzeczony i pierścionek!

Jessica Miemiec z "Rolnika" jest nie do poznania! Jak wygląda dziś?


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama