Reklama
Reklama

Gwiazda "Brzyduli" właśnie urodziła. Poród był wyjątkowy, znamy jego przebieg

Znana między innymi z serialu "Brzydula" Magdalena Koleśnik przeżyła właśnie piękny moment. Aktorka urodziła dziecko, a do tego w bardzo specyficznych warunkach. Nie poszła do szpitala. Gdzie więc odbył się poród?


Magdalena Koleśnik urodziła. Jak czuje się mama i dziecko?

Magdalena Koleśnik, którą publiczność zna przede wszystkim z roli w popularnym serialu "BrzydUla", ma za sobą interesującą karierę, która ostatnio nabrała nowego wymiaru - została mamą. Magdalena Koleśnik rodziła we własnym domu z pomocą położnej Claudii Nil Atmaci. To właśnie dzięki niej wiemy jak przebiegło powitanie na świecie nowego człowieczka. 


"Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki temu doświadczeniu wskoczyłam na nowy level bycia położną. Rozwinęłam się duchowo. Czułam, że daję i otrzymuję masę dobroci" - napisała Claudia Nil Atmaca na swoim instagramowym koncie.

Reklama

"Było tam wszystko: morze miłości, zaufania, zachwytu, wiary w drugiego człowieka, przestrzeń i akceptacja, fizjologia, płaczki, przyjaciele (ludzcy i zwierzęcy)" - dodała.

Obyło się bez żadnych komplikacji, poród przebiegł gładko i szybko. I co najważniejsze w bezpiecznej przestrzeni domu aktorki. Z pewnością było więc mniej stresu, a więcej przeżywania cudu narodzin.

"Owocem naszej cudownej współpracy były narodziny wspaniałej, małej Istoty. Bezpiecznie, w domu, bez żadnych, nawet najmniejszych powikłań. Dlatego robię to, co robię. Właśnie dlatego" - zakończyła swój wpis Atmaca.


Magdalena Koleśnik i jej kariera aktorska

W przeszłości mogliśmy podziwiać Magdalenę Koleśnik w takich produkcjach jak "Miasto44", "Singielka" i "W rytmie serca". Przełomowy moment w jej karierze przyszedł jednak dzięki dramatowi polsko-szwedzkiemu "Sweat", gdzie zagrała główną rolę, zdobywając za nią nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Zagrała także w serialach "Klangor" i "Kruk. Czorny woron nie śpi", a także w filmie "Inni ludzie". Za tę ostatnią rolę aktorka otrzymała nominację do prestiżowych nagród filmowych - Orłów w kategorii "Najlepsza aktorka drugoplanowa".

Czytaj też:

Wersow w ciąży pręży się na plaży. Poród zbliża się wielkimi krokami

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami. Płyną gratulacje
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski czekają na poród. To zdjęcie rozczuliło fanów


 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Koleśnik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy