Reklama
Reklama

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami. Płyną gratulacje

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami po raz trzeci. Dobrą nowiną pochwalił się świeżo upieczony tata. Młody influencer za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieścił relację z godziną narodzin córeczki. Gratulujemy!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski powitali na świecie trzecie dziecko

Młodzi celebryci na początku tego roku oznajmili, że już niebawem do ich rodziny dołączy kolejna pociecha. Przypomnijmy, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mają już dwie córki: Polę (3 lata) i Nelę (2 lata). 24-latka o przebiegu ciąży opowiedziała w wywiadzie udzielonym Wersow. Z jej opowieści wynikało, że trzecia ciąża dała jej w kość i w pierwszym trymestrze nie miała łatwo.

Reklama

"Ta ciąża najbardziej mi daje w kość, psychika mi mocno podupadła, szczególnie w tych pierwszych miesiącach. Dopiero teraz mogę powiedzieć, że wyszłam na prostą. Dzieciaki mieliśmy w żłobku i one przynosiły mi non stop różne choroby do domu. Większość chorób jest niebezpieczna dla matki i dla dziecka. Jak sobie zdajesz z tego sprawę i wiesz, że na coś zachorowałaś, że dzieciaki coś ci przyniosły, co dla nich nie jest groźne, ale dla ciebie jest i dla dziecka... Jak byłam w pierwszym trymestrze i wiedziałam, że rozwijają się wszystkie organy, ręce, nogi, ta świadomość taka, że nie wiesz, czy wszystko będzie ok" - powiedziała.

Na szczęście wszystko się unormowało i gwiazda sieci mogła w spokoju odliczać do rozwiązania. Wraz z mężem zorganizowali również baby shower, na którym zdradzili płeć trzeciego dziecka. Już wtedy było wiadomo, że na świecie powitają kolejną dziewczynkę.

Ich marzenie o dużej rodzinie się spełnia, a dziś rano Sylwia urodziła!

Jan Dąbrowski przekazał szczęślwie wieści

Jan Dąbrowski z samego rana na Instagramie zdradził, że jego ukochana właśnie urodziła. Z sali szpitalnej nagrywał, w jaki sposób powita żonę oraz córeczkę. Dodał również relację z godziną narodzin: "06:23 - Witamy na świecie J." - zdradzając przy tym, że imię pociechy zacznie się na tę literę.

Gratulujemy!

Przeczytajcie również:

Sylwia Przybysz odlicza dni do porodu. Fani próbują zgadnąć płeć dziecka po kształcie brzuszka!

Zamek Krzyżotopór w teledysku zespołu Enhypen. Utwór ma miliony wyświetleń

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub. Suknia panny młodej od znanej projektantki robi wrażenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Przybysz | Jan Dąbrowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy