Reklama

Reklama

Reklama

Grzegorz Skawiński: Wybaczyliśmy sobie z Agnieszką wszystko

Na festiwalu TopTrendy doszło do pojednania Agnieszki Chylińskiej (38 l.) i Grzegorza Skawińskiego (59 l.). Muzyk w najnowszym wywiadzie nie kryje radości. Czy fani O.N.A. doczekają się nowych nagrań?

Grupa rozpadła się w styczniu 2003 roku po wydaniu pięciu studyjnych albumów, z których każdy zyskał status złotej i platynowej płyty.

Oficjalnym powodem była "rozbieżność wizji artystycznych". Skawiński i Tkaczyk, gitarzysta i basista, utworzyli grupę Kombii, będącą częściowo kontynuacją Kombi, Agnieszka Chylińska rozpoczęła karierę solową.

W czerwcu muzycy spotkali się z wokalistką podczas jej jubileuszu na festiwalu TopTrendy. Ciekawostką jest fakt, że do "symbolicznego pojednania" doszło dopiero na scenie Opery Leśnej - próbę przeprowadzono bowiem tylko z jej zespołem, żeby "dotrzymać całkowitej tajemnicy".

Reklama

"Rozmawialiśmy z nią dopiero po koncercie, a rozmowa odbyła się w takiej atmosferze, jakbyśmy się nie widzieli dwa dni, a nie dziesięć lat" - mówi Grzegorz Skawiński w wywiadzie dla magazynu "Teraz Rock".

"Nastąpiło pojednanie, wybaczyliśmy sobie wszystkie zaszłości z czasów O.N.A. i jest między nami bardzo dobra atmosfera. Tym bardziej nas to ucieszyło, że inicjatywa wyszła od Agnieszki. Na temat wspólnych działań artystycznych w najbliższej przyszłości jeszcze nie rozmawialiśmy, natomiast sam fakt, że do tego pojednania doszło, jest dla nas bardzo istotny. Kto wie, może kiedyś coś jeszcze razem zrobimy".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Skawiński | Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama