Reklama
Reklama

Grób Witolda Paszta. Rafał Brzozowski pokazał, jak wygląda po pogrzebie

Pogrzeb Witolda Paszta odbył się 18 marca na cmentarzu komunalnym w Zamościu. Artystę pożegnali bliscy i fani. Rafał Brzozowski relacjonował ceremonię w mediach społecznościowych. Opublikował również zdjęcie grobu.

Witold Paszt zmarł 19 lutego po długiej chorobie. Ze względu na sytuację za wschodnią granicą bliscy zwlekali z pogrzebem.
Rodzina pragnęła zorganizować pożegnanie w momencie, gdy sytuacja nieco się uspokoi. Niestety, działania wojenne nadal trwają i nic nie zapowiada uspokojenia konfliktu.

Córki artysty - Natalia i Aleksandra - prosiły przed pogrzebem, by nie robić zdjęć i uszanować prywatność. Zaapelowały także o wpłaty na rzecz stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Krok za Krokiem w Zamościu i Stowarzyszenia Kudłaty Przyjaciel.

Reklama

Grób Witolda Paszta. Spoczął obok żony Marty

Prochy gwiazdora odprowadzili motocykliści, tak jak było to zapowiadane wcześniej. Muzycy zespołu Vox zaśpiewali Witoldowi Pasztowi piosenkę "Jak słońce" (posłuchaj!). Na uroczystości zjawił się też m.in. prezydent Zamościa, który wygłosił przemowę.

Witold Paszt spoczął obok swojej żony Marty zmarłej w 2018 roku. Jej prochy przeniesiono do kamienia nagrobnego znajdującego się w centralnej części cmentarza. Następnego dnia w tym samym miejscu spoczął artysta.

Witold Paszt pomimo problemów zdrowotnych niemal do końca był aktywny zawodowo i pracował na planie programu "The Voice Senior". Zabrakło go dopiero w finałowym odcinku.

Rafał Brzozowski po ceremonii pogrzebowej pokazał, jak wygląda grób artysty.

Zobacz też:

Ślub w rodzinie Krzysztofa Krawczyka. Wokalista nie doczekał tego dnia

Putin przemawiał w kurtce za 1,5 mln rubli

Pomagamy Ukrainie. Ty też możeszpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Witold Paszt | Rafał Brzozowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy