Reklama
Reklama

Grichka Bogdanoff nie żyje. Wielbiciel operacji plastycznych zmarł w wieku 72 lat

Jeden ze słynnych bliźniaków - Grichka Bogdanoff, wielbiciel operacji plastycznych zmarł we wtorek w szpitalu. Przyczyną zgonu były powikłania po COVID-19, z którymi gwiazdor walczył przez prawie 2 tygodnie. W tym samym czasie jego brat - Igor również trafił na oddział intensywnej terapii.

Kim był Grichka Bogdanoff

Bracia Bogdanoff zasłynęli dzięki prowadzeniu francuskich programów popularnonaukowych. Rozpoznawalność zawdzięczają również swojemu uzależnieniu od operacji plastycznych. 

Zarówno Igor, jak i Grichka mają na swoim koncie sporą liczbę modyfikacji ciała. 

Informacja o śmierci Grichki pochodzi od jego agenta, który poinformował publicznie, że gwiazdor zmarł we wtorek w wyniku powikłań po COVID-19.  

"Według źródła bliskiego braciom, nie zostali oni zaszczepieni przeciwko koronawirusowi" - pisze Pudelek. Grichka Bogdanoff zmarł w wieku 72 lat.

Zmarły Grichka Bogdanoff zajmował się fizyką teoretyczną

Reklama

Grichka Bogdanoff znany był nie tylko jako celebrytka. Był również autorem publikacji naukowych oraz ekspertem z zakresu fizyki teoretycznej. 

Jego brat posiada dyplom za doktorat z matematyki. Dodatkowo bracia byli swego czasu uznawani za najprzystojniejszych mężczyzn francuskiej telewizji. 

Potem zachłysnęli się nowinkami z dziedziny medycyny estetycznej...

Zobacz też: 

Straszna przepowiednia Jackowskiego na 2022 rok. To stanie się już niebawem

Klaudia Halejcio pokazała urocze zdjęcia córki

Co z karami za Turów? Znamy stanowisko rządu


PAP/pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grichka Bogdanoff
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy