Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Grecia Colmenares: Jak dziś wygląda życie słynnej gwiazdy telenowel?

Na początku lat 90. serial "Manuela" podbił serca polskich telewidzów. Dwie przyrodnie siostry: Manuela i Isabel, podobne do siebie jak dwie krople wody, mieszkające na dwóch krańcach świata, nie wiedziały o swoim istnieniu. Ich losy splotły się w dramatycznych okolicznościach. W obie role wcieliła się piękna Grecia Colmenares. O ile zawodowo przez lata wiodło jej się świetnie, o tyle w życiu prywatnym nie było już tak kolorowo. Co dziś robi uwielbiana przed laty gwiazda telenowel?

W grudniu aktorka obchodziła 56. urodziny, jednak jej wygląd nie zmienił się ani trochę od czasu, gdy 28 lat temu zagrała Manuelę! Wystarczy spojrzeć na jej aktualne zdjęcia: te same długie blond włosy, promienny uśmiech i nienaganna figura. Grecia dużo ćwiczy, jednak zapewne nie bez wpływu na rezultat, pozostają jej geny: matka jest Francuzką, ojciec Wenezuelczykiem.

Reklama

Była wrażliwą dziewczynką. Do tego stopnia emocjonalnie angażowała się w losy bohaterów filmowych, że w pewnym momencie dostała nawet całkowity zakaz oglądania telewizji. Ale czy można się jej dziwić? Próbowała jakoś odreagować rozwód rodziców. Gdy miała 5 lat, ojciec zostawił matkę z Grecią i czwórką jej rodzeństwa. Dziewczyna została odesłana do ciotki. Wiele lat minęło, zanim otrząsnęła się z tego potwornego doświadczenia.

Ale w wieku 12 lat, nie bacząc na sprzeciw mamy i cioci, wzięła udział w castingu i... wygrała swoją pierwszą rolę w serialu. Pieniądze, które wtedy zarobiła, oddała na dom. Szybko zapragnęła wejść w dorosłość. Aż trudno uwierzyć, ale już w wieku 16 lat wyszła za mąż!

Jej wybrankiem był 22-letni aktor, Henry Zakka. Poznali się przy autostradzie. Ona spieszyła się do pracy i łapała okazję, on nie mógł nie zabrać takiej pasażerki. Niestety, żadne z nich nie było gotowe na tak poważny związek. Małżeństwo trwało kilkanaście miesięcy, w czasie którego Grecia poroniła, co ostatecznie pogrzebało związek.

Złośliwy los sprawił, że rok później byli małżonkowie spotkali się na planie filmu "Topaz". Ekipa wstrzymywała oddech czy pomiędzy nimi nie dojdzie do spięć, jednak Grecia doskonale poradziła sobie z tą sytuacją. Zagrała brawurowo, a na zaczepki i spóźnione awanse Zakka nie zwracała już uwagi.

W wieku 19 lat po raz drugi wyszła za mąż. Jej mężem został reżyser i aktor Santiago Pumarolli. Jak przyznała później w jednym z wywiadów, był to największy błąd w jej życiu. Rozstali się szybciej, niż powiedzieli sobie "tak". To doświadczenie jednak niewiele ją nauczyło, gdyż pięć lat później po raz trzeci została żoną.

Czytaj dalej na następnej stronie

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grecia Colmenares

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje