Reklama
Reklama

Grażyna Wolszczak zaapelowała do Szymona Hołowni. To wyjątkowo odważna deklaracja

Szymona Hołownia w nowej roli marszałka sejmu robi w naszym kraju zawrotną karierę. Poczynania byłego prowadzącego "Mam talent!" oceniają nie tylko dziennikarza, eksperci i internauci, ale również gwiazdy rodzimego show-biznesu. Ostatnio odważnymi słowami na temat polityka zaskoczyła wszystkich Grażyna Wolszczak.

Szymon Hołownia budzi spore emocje

Zaskakujący transfer Szymona Hołowni ze świata dziennikarstwa i show-biznesu do rodzimej polityki wzbudza w naszym kraju ogromne emocje. Były prowadzący "Mam talent!" swoją nieszablonową postawą w roli nowego marszałka sejmu robi wśród Polek i Polaków prawdziwą furorę.

W sieci królują nagrania i zdjęcia z obrad sejmu, a tym, co dzieje się na Wiejskiej zainteresowały się także osoby, które nie śledziły do tej pory wydarzeń w naszym kraju. Youtube'owy kanał polskiego sejmu bije rekordy popularności, a liczba subskrybentów wciąż rośnie i obecnie wynosi już ponad 300 tysięcy! To prawdziwy fenomen w historii naszego parlamentu.

Reklama

Nową rolę Szymona Hołowni oceniają gwiazdy show-biznesu, eksperci i byli współpracownicy, którzy mieli okazję poznać go jeszcze za czasów pracy w TVN.

Grażyna Wolszczak apeluje do Szymona Hołowni

Na temat tego, co dzieje się wokół nowego marszałka sejmu postanowiła wypowiedzieć się słynna polska aktorka - Grażyna Wolszczak. Okazuje się, że ona także z wielkim zaangażowaniem śledzi to, jak radzi sobie słynny pisarz, dziennikarz i działacz społeczny. Artystka zwróciła szczególną uwagę na ogromne zainteresowanie transmisjami z obrad naszych posłów.

"To jest taki fenomen, że miejsce, które powinno być taką niezbyt interesującą, mozolną pracą nad projektami, nad punktami, nagle jest miejscem, gdzie odbywa się show, które wszyscy oglądamy z zapartym tchem" - oceniła 64-latka w rozmowie z Plejadą.

 Gwiazda "Na Wspólnej", "Wojny żeńsko-męskiej" i "Rozmów kontrolowanych" dostrzega jednak równie ciemne strony tego zjawiska.

"To dobrze i źle zarazem. Dobrze, bo ludzie zaczynają się interesować tym, co dzieje się w naszym życiu publicznym, a źle, że to akurat tam się odbywa" - podsumowała.

Grażyna Wolszczak zaskoczyła odważnym wyzwaniem

Nie ulega jednak wątpliwości, że Grażyna Wolszczak należy do grupy wielkich wielbicieli Szymona Hołowni. W rozmowie z dziennikarzami serwisu postanowiła bezpośrednio zwrócić się do byłego prezentera "Mam talent!".

"Nigdy nie myślałam, że to powiem - kocham cię, Szymon" - wyznała z uśmiechem.

Co tak ujęło słynną gwiazdę kina teatru i telewizji? "Jest obłędny. Zamiata wszystko i wszystkich tak elegancko, z taką klasą i kulturą, że jestem pod silnym wrażeniem uczuciowym" - wyjaśnia Grażyna Wolszczak.

Niebawem może się okazać, ze charyzma Szymona Hołowni skłoni kolejnych celebrytów do wygłoszenia odważnych deklaracji wobec nowego marszałka sejmu.

Zobacz też:

Marcin Prokop żartuje z Szymona Hołowni w programie "Dzień Dobry TVN". Mówi o jego "tajemnicach" 

Szymon Hołownia wbija szpilę Andrzejowi Dudzie. Tak zażartował z prezydenta

Szymon Hołownia ugiął się pod naporem troski. Czy się wysypia?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Szymon Hołownia | Grażyna Wolszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy