Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Grażyna Szapołowska szczerze o relacjach rodzinnych: Okaleczyłam ją swoją nieobecnością!

Grażyna Szapołowska (66 l.) to jedna z najbardziej cenionych aktorek. Ciężką pracą osiągnęła nie tylko sławę, ale i szacunek środowiska filmowego. Teraz chce, aby wnuczka zajęła jej miejsce.

Jak wszyscy w ostatnich miesiącach miała sporą przerwę w pracy. Jednak dla Grażyny Szapołowskiej był to bardzo dobry czas.

Reklama

„Nigdy nie czułam się tak komfortowo. Miałam czas na pomyślenie o najbliższych i o sobie, a także o tym, co robiłam i robię. Tęskniłam też za pracą, ponieważ wykonuję zawód, który bardzo kocham. Praca daje mi drugie życie” – zdradza „Życiu na Gorąco”.

Aktorka znowu myśli o wyreżyserowaniu kolejnej opery. Ma na swoim koncie już „Traviatę” i „Halkę”.

„Wszystko, co umiem, czego się nauczyłam, przekazuję dzisiaj ludziom w operze” – wyznaje.

Wolny czas, którego w czasie pandemii aktorka miała dużo, spędzała w Juracie, gdzie od lat ma swój apartament. Kiedyś przyjeżdżała tam z mamą, później przywoziła córkę Katarzynę Jungowską, a dzisiaj najczęściej towarzyszy jej wnuczka Karolina.

„Polskie wybrzeże to moje miejsce na ziemi od dzieciństwa” - zdradza pani Grażyna.

Aktorka ma bardzo dobrą relację ze swoją wnuczką.

„Babcia jest rozpoznawalna, imponuje mi to od zawsze. Zabierała mnie czasami na ścianki, gdzie robili jej zdjęcia. Ja stałam z boku, uśmiechałam się i też wystawiałam czasami nóżkę. Podoba mi się, kiedy babcia jest w blasku fleszy. Też kiedyś bym tak chciała. Zaczęłam chodzić na zajęcia z aktorstwa i piosenki, i pomyślałam, żeby przedłużyć tę tradycję, i chciałabym być wielką aktorką jak babcia” – zdradziła Karolina.

Czy aktorka załatwi pracę wnuczce?

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Szapołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »