Przejdź na stronę główną Interia.pl

Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski razem na premierze filmu. Nie ma żadnego kryzysu?

​Grażyna Szapołowska (63 l.) i Eryk Stępniewski (67 l.) rozstali się? Wygląda na to, że nie! Para pojawiła się bowiem razem na jednej z imprez. Kim zatem był tajemniczy mężczyzna, który ostatnio towarzyszył aktorce podczas spaceru po plaży?

Niedawno "Życie na gorąco" opublikowało fotki Grażyny Szapołowskiej w towarzystwie pewnego mężczyzny. Przechadzali się po plaży w Juracie, trzymając się za ręce. 

Reklama

"Na dłuższą chwilę przysiedli na plaży w jednej z tamtejszych restauracji. Delektując się kieliszkiem zimnego szampana, rozmawiali, śmiali się. Widać było, że doskonale się dogadują. Potem ruszyli na przechadzkę brzegiem morza. Trzymali się za ręce, czasem obejmowali. Po spacerze wrócili do apartamentu aktorki" - relacjonował tygodnik. 

Aktorka w swoim stylu wyjaśniła, że chwycili się za dłonie i się obejmowali, bo towarzyszący im pies mocno ją pociągnął. Zdradziła też, że mężczyzna u jej boku to pisarz i reżyser, Andrzej Bart (66 l.). 

Później na swoim profilu na Facebooku opublikowała fotki, na których widzimy, jak wraz z artystą raczą się szampanem. 

Wygląda więc na to, że Bart to jej dobry przyjaciel, a partner aktorki - Eryk Stępniewski - nie ma się o co martwić i o kryzysie w ich związku nie może być mowy.

Potwierdzają to najnowsze zdjęcia. Szapołowska i Stępniewski przyszli bowiem razem na premierę filmu. Co prawda, jak wynika ze zdjęć, za ręce trzymali się tylko przez chwilę, ale to pewnie tylko dlatego, że nie było w pobliżu ciągnącego psa, przez którego aktorka mogłaby stracić równowagę.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Szapołowska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje