Reklama
Reklama

Gorzkie wyznanie Jarosława Wałęsy o ojcu. "Wcale nie rozmawiamy"

Jarosław Wałęsa w jednym z wywiadów przekazał niepokojące wieści na temat swoich relacji z ojcem Lechem Wałęsą. Mężczyzna przyznał, że nie rozmawiał ze swoim tatą od dwóch miesięcy. Jak się okazuje, niewesoło dzieje się także w małżeństwie Jarosława. Poseł wyznał, że pokłócił się ostatnio poważnie z żoną o organizację świąt.

Lech Wałęsa jest jednym z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych na całym świecie Polaków. Prywatnie natomiast jest ojcem aż ośmiorga dzieci. Jednym z synów byłego prezydenta jest Jarosław Wałęsa, który poszedł w ślady ojca i właśnie kolejny raz został posłem.

Gorzkie słowa Jarosława Wałęsy o ojcu

Ostatnio pan Jarosław udzielił wywiadu tabloidowi "Super Express", w którym otwarcie przyznał, że od dwóch miesięcy nie ma żadnego kontaktu ze swoim ojcem.

Reklama

"Ostatni raz widziałem mojego ojca na jego 80. urodzinach, telefonicznie wcale nie rozmawiamy" - wyznał.

Poseł KO nie doprecyzował jednak, czy między nim, a ojcem doszło do kłótni, czy po prostu obaj panowie mają tak napięte grafiki, że ciężko im wygospodarować czas na rozmowę. Jedno jest pewne, Jarosław Wałęsa dość poważnie pokłócił się z żoną o organizację nadchodzących świąt. 

To nie były plotki. Wałęsa pokłócił się z żoną "Świąt nie planuję"

W ostatnim wywiadzie Jarosław Wałęsa szczerze przyznał, że jest zbyt zajęty swoją pracą, by myśleć o planowaniu świąt, o co ma do niego pretensje jego żona. Między małżonkami miało dojść do kłótni. 

"Świąt nie planuję, mam wielką kłótnię z moją żoną, bo ona chce planować święta i ferie, a ja koncentruję się stricte na pracy i na tym, jak będą wyglądały przyszłe posiedzenia Sejmu" — opowiadał syn Wałęsy.

Zobacz też:

Jarosław Wałęsa pilnie zareagował na aferę po "Dzień Dobry TVN". Bracia długo spierali się o pamięć po ojcu

Zaskakujące wieści od Lecha Wałęsy na urodziny. Ludzie nie wierzą w to, co widzą

Lech Wałęsa wciąż nie może sobie tego wybaczyć. Wini się za tragedię sprzed lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Wałęsa | Lech Wałęsa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy