Reklama
Reklama

Gorący odcinek "Pary do gara". Uczestnicy "Love Island" w show Mateusza Gesslera

Już w ten weekend, 17 września, telewizyjna Czwórka zaprosi do kulinarnego świata "Pary do gara" uczestników programu "Love Island". Premiera show Mateusza Gesslera pozwoli zobaczyć bohaterów randkowego show w zupełnie nowym świetle.

17 września o 17:00 w TV4  zobaczymy uczestników popularnego reality-show "Love Island".

W programie zjawią się Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki, zwycięzcy 4. edycji, oraz Aleksandra Stręk i Adrian Wdowiak, którzy zdobyli wtedy drugie miejsce. Nie zabraknie też zwycięzców trzeciej edycji - Caroline Juchniewicz i Mateusza Zacharczuka.

"Love Island" w programie "Para do gara"

Każda z par ma swoją historię. Ola i Adrian, którzy zakochali się w czasie show, aktualnie dzielą się swoim życiem na social mediach, mieszkając we Wrocławiu. Z kolei Magda i Wiktor, pokazują, że miłość z reality-show może być trwała. Tymczasem Caroline i Mateusz są dowodem, że różnice kulturowe mogą tworzyć piękne połączenie.

Reklama

Czy gotowanie pod presją wyjdzie uczestnikom na dobre?

W programie Mateusza Gesslera uczestnicy będą musieli stawić czoło kulinarnym wyzwaniom. Czy uda im się stworzyć perfekcyjnego łososia w cieście francuskim z sosu szafranowego? Dowiemy się, czy uczestnicy poradzą sobie z przepisem i czy ich potrawy przejdą surową ocenę Mateusza Gesslera.

Uczestnicy będą musieli połączyć tradycję z nowoczesnością, tworząc pierogi z kozim serem, suszonymi pomidorami i bazylią. Czy wszystkim się to uda?

"Para do gara. Ona mówi, on gotuje" - o co chodzi w programie?

"Para do gara. Ona mówi, on gotuje" to innowacyjny pomysł na show kulinarny. W każdym odcinku trzy pary - czy to małżeństwa, rodzeństwo czy przyjaciele - rywalizują ze sobą, starając się przygotować danie według przepisu prowadzącego, Mateusza Gesslera.

W tym programie jednak to panie mają pierwszeństwo - zapoznają się z przepisem, a potem obserwują swoich partnerów przy pracy, kierując ich przez zestaw słuchawkowy. Ostateczna ocena potraw jest w rękach pań, a ostanie słowo należy do Mateusza Gesslera. 

Zobacz też:

"Love Island": Pytamy Adama Ossowskiego o to, jakie kobiety lubi. Zaskoczył nas

Kolejne twarze nowej edycji "Love Island". Kim jest Weronika Gronczewska i Arek Oryga? Czym nas zaskoczą?

Karolina Gilon przeszła metamorfozę. Zmiana na plus?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama