Reklama

Reklama

Giertychowie proszą o modlitwę. Chodzi o ich najmłodszą córeczkę! "Pamiętajcie proszę o niej"

Roman Giertych (51 l.) wraz z żoną przechodzą obecnie trudne chwile. Para poinformowała w mediach społecznościowych, że prosi o modlitwę w związku z poważną operacją najmłodszej córeczki, Alicji. "Pamiętajcie proszę o niej" - napisała w sieci Barbara.

Roman Giertych - poważna operacja córki

Roman Giertych wraz z żoną Barbarą są już małżeństwem od ponad 20 lat. Doczekali się w sumie czwórki dzieci: Marii, Karoliny, Leona oraz Alicji. Para prawników pracuje razem w kancelarii. W rozmowie z Gazetą Wyborczą rodzice przyznali swego czasu, że starają dzielić się domowymi obowiązkami.

"Mamy taki układ, że zawsze to ja wstaję w nocy do dzieci. I moim zdaniem jest to argument dla kobiet bardzo istotny. To może wysiłek nieporównywalny z ciążą, ale żona ma świadomość, że takie wstawanie nie jest łatwe. Synek potrafił mnie do drugiego roku życia pięć razy co noc budzić. To chyba najlepiej obrazuje, jakie są u nas relacje w domu" - opowiadał Roman.

Reklama

Choć były wicepremier i minister edukacji nie jest już dzisiaj związany z polityką, to nadal spełnia się jako adwokat. Oprócz tego aktywnie udziela się też w sieci na ważne społecznie tematy, wyrażając konserwatywne opinie o sytuacji politycznej w Polsce.

Roman Giertych i Barbara Giertych proszą o modlitwę za najmłodszą córkę

Tym razem rodzina Giertychów poruszyła w mediach społecznościowych wyjątkowo trudny temat zdrowia ich najmłodszej pociechy, Alicji. Okazuje się, że 9-letnią córeczkę czeka poważna operacja.

Zabieg ma odbyć się już w poniedziałek, 28 listopada. W związku z tym Barbara poprosiła swoich obserwatorów o modlitwę. Z wpisu Barbary wynika, że dziecko długo czekało na właściwą pomoc.

Post udostępnił również Roman Giertych. Internauci natychmiast pospieszyli w komentarzach z licznymi słowami otuchy. Wyszło na jaw, że wielu rodziców przechodziło przez coś podobnego.

"Wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki i życzę dużo zdrówka!"; "Miałem trzy operacje na otwartym sercu, pierwszą w wieku dwóch lat. Kardiochirurgia jest u nas bardzo dobra"; "Mój wnuczek miał operację serduszka w wieku 5 lat w Poznaniu. Teraz ma 9 lat i gdyby nie ślad na piersi po operacji, nikt by nigdy nie zgadł, że był tak ciężko chory. Proszę być dobrej myśli, a wszystko będzie dobrze"; "Mocno trzymam kciuki i będę jutro myślami blisko z Waszą córką. Będzie dobrze!" - pocieszają rodzinę Giertychów internauci.

Myślami z małą Alicją są dzisiaj także osoby ze świata polityki - Sławomir Nitras czy Janusz Cichoń. Życzymy udanej operacji, dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz też:

Smutne wieści z domu Romana Giertycha. Tak żegna swojego przyjaciela

Andrzej Piaseczny poniżony na antenie TVP. Co za skandal!

Śmierć męża i strata dziecka. Los nie oszczędzał polskiej aktorki.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roman Giertych

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy