Reklama
Reklama

Gibki Jann zadebiutował w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2023

Jann walczył o wygraną w polskich eliminacjach do Eurowizji. Choć nie dał rady pokonać Blanki, to przed nim szykuje się świetlista kariera. Jann wykonał swoją piosenkę na scenie Polsat SuperHit Festiwal 2023.

Gibki Jann zadebiutował w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2023

Jann otrzymał niesamowite wsparcie fanów po eliminacjach do Eurowizji. To głównie dzięki nim młody artysta pojawił się jako debiutant na scenie sopockiej Opery Leśnej. Jak na wokalistę przystało, ubrał się nietypowo. Tak samo tańczył i wywijał na scenie.

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Jann na scenie

Jan Rozmanowski znany szerszemu gronu jako Jann wykonał piosenkę "Look at me", którą wykonał od A do Z w czerwonym świetle.  Artysta ubrany był w top o kroju marynarki, a także szerokie spodnie w stylu motocyklowym.

Reklama

Kim jest Jann? To debiut na sopockiej scenie

Wokalista urodził się 12 lutego 1999 roku w Lublinie, ale wychowywał się w Garwolinie. Już w wieku 12 lat rozpoczął pracę w operze, gdzie rozwijał swój talent muzyczny. Uczęszczał też do Szkoły Muzycznej w Garwolinie. W wieku 16 lat wyjechał z rodzicami do Wielkiej Brytanii. Na miejscu kontynuował naukę w Flynn Performing Arts School. 

5  listopada 2020 roku wydał debiutancki singiel "Do You Wanna Come  Over?". Z kolei w 2022 roku stworzył debiutancki minialbum "Power".  Wystąpił także na OFF Festivalu i festiwalu Great September. Koncertował w Budapeszcie oraz w Bratysławie. Z utworem "Gladiator" zdobył drugie miejsce w polskich eliminacjach do Eurowizji.

Wolicie Janna w wersji mrocznej, czy jaśniejszej?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy