Reklama
Reklama

Gessler i Kozerawski pilnie przekazali wieści. Spływają gratulacje

Magda Gessler (70 l.) zamieściła na Facebooku zdjęcie z ukochanym Waldemarem Kozerawskim, opatrzone zaskakującym komentarzem, którego mało kto się spodziewał. Fani pospieszyli z gratulacjami, jednak okazało się, że trochę się spóźnili...

Magdzie Gessler do niedawna wiadomo było na pewno, że ma za sobą dwa małżeństwa. 20 maja 1982 poślubiła Volkharta Müllera, korespondenta tygodnika „Der Spiegel” w Madrycie. 

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: miłość po latach

Ślub brała w zaawansowanej ciąży i ciemnych włosach, ufryzowanych na sfilcowaną „mokrą Włoszkę”. Z pierwszym mężem łączyła ją wielka miłość, jednak małżeństwo skończyło się tragicznie. Jak wspominała Gessler w wywiadach:

Reklama

„Mąż zmarł w moich ramionach”. 

Po powrocie do Polski poznała i poślubiła Piotra Gesslera, wchodząc w ten sposób do rodziny o uznanych, wieloletnich tradycjach w gastronomii. Waldemar Kozerawski zaś jest wielką młodzieńczą miłością Gessler, odnalezioną po latach. 

Kiedy po raz pierwszy się spotkali, ona właśnie wyjeżdżała do Madrytu na własny ślub. Kozerawski też już był spakowany, bo wybierał się do Kanady z zamiarem rozkręcenia własnego biznesu. 

Zanim ponownie się zobaczyli, sporo się wydarzyło. Gessler urodziła syna, została wdową, wróciła do Polski, wżeniła się we wpływową rodzinę restauratorów, urodziła córkę, nawiązała kilka romansów, otworzyła własną sieć lokali gastronomicznych, rozwiodła się i została gwiazdą TVN-u. 

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: do ślubu zostało kilka dni

Kozerawskiemu udało się zrealizować swój biznesowy plan i obecnie jest właścicielem kliniki medycyny estetycznej w Toronto. Chociaż nie widują się z Magdą częściej niż co parę tygodni, ich miłość kwitnie. 

Ostatnio na Facebooku restauratorki pojawiło się jej zdjęcie z ukochanym, opatrzone frapującym komentarzem, w którym padło słowo „ślub”. Fani pospieszyli z gratulacjami, jednak okazuje się, że wprawdzie rzeczywiście Gessler i Kozerawski spotkają się wkrótce na ślubie, ale nie własnym. Jak napisała Magda:

„To były… bardzo piękne dni… i już niedługo znów przytulimy się do siebie, kochanie. Na weselu twojej pięknej córki, Chanel… Jeszcze parę dni”

Magda Gessler, chociaż nigdy nie ukrywała, że nie ma wątpliwości, że Kozerawski jest właśnie tym mężczyzną, z którym chce spędzić resztę swojego życia, wciąż zwlekała z określeniem statusu ich związku. Restauratorka, słynąca ze swojej wylewności w omawianiu najbardziej prywatnych, a nawet intymnych aspektów swojego życia, pytana o ślub, kluczyła i myliła tropy. 

Magda Gessler wyznała prawdę o ślubie. Czy to kolejna ściema?

Co jakiś czas w wywiadach zdarzało jej się tytułować Kozerawskiego mężem, jednak przeważnie tłumaczyła potem, że to taki odruch, do którego nie ma sensu przywiązywać wagi. Jak tłumaczyła w „Vivie”:

"Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością, szacunkiem, szczerością, przyjaźnią, choć jesteśmy ze sobą na odległość".

W ubiegłym roku Gessler nieoczekiwanie wyznała, że są z Waldemarem zaręczeni i planują ślub. Dopiero na początku tego roku wyznała, że już dawno się odbył. Jak wspominała w mediach społecznościowych:

"25 czerwca  w białej dorożce przy akompaniamencie 80 śpiewających górali pod Teatrem Starym w Krakowie… Dla mnie i Waldka nasz ślub ekumeniczny był najpiękniejszym oświadczeniem uczuć, woli i naszego współistnienia. To było dla nas coś najważniejszego". 

Ponieważ wyznanie padło w 2023 roku, pojawiły się podejrzenia, że Gessler może mieć na myśli czerwiec 2022 roku. Okazało się jednak, że sięgnęła pamięcią do znacznie wcześniejszych czssów. Jak napisała rok temu na Instagramie:

"18 lat temu odbyło się nasze krakowskie wesele. Huczne… góralskie… ze śpiewami… W restauracji „Wesele” pod Teatrem Starym w Krakowie… byli sami przyjaciele i bliscy. Wspominam z ciepłem i radością ten dzień… celebrowaliśmy miłość!!!!!! A teraz czas na formalne wesele". 

To oznacza, że w czerwcu tego roku obchodzili z Kozerawskim 19. rocznicę ślubu. No ale przecież życzenia typu „piękna z was para”, czy „oby wszyscy się tak kochali” zawsze są mile widziane…

Zobacz też:

Magda Gessler wzięła ślub z ukochanym Waldemarem! Trzymali to w tajemnicy


Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: miłość jak z bajki, która wróciła niczym bumerang

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: Czasami latają talerze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Waldemar Kozerawski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy