Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Geri Halliwell pokazała suknię ślubną! Wyglądała olśniewająco!

Geri Halliwell (45 l.), była wokalistka zespołu Spice Girls, trzy lata temu została żoną Christiana Hornerem i od tamtej pory jest bardzo szczęśliwa. Z okazji rocznicy ślubu gwiazda postanowiła pochwalić się zdjęciem z tego wyjątkowego dnia.

Ślub wokalistki był sporym zaskoczeniem dla jej fanów. Związek z kierowcą wyścigowym rozwijał się bardzo szybko i para długo nie zwlekała z powiedzeniem sobie sakramentalnego "tak".

Reklama

W maju 2015 roku odbył się ślub Geri i Christiana. Państwo młodzi na miejsce uroczystości wybrali kościół St. Mary w Woburn. Niestety nie obyło się wówczas bez skandali. Na ślub nie przyszli rodzice pana młodego, którzy nie mogli wybaczyć synowi, że porzucił ówczesną partnerkę i ich córeczkę, dla gwiazdy brytyjskiego show-biznesu.

Geri postanowiła się jednak tym nie przejmować i od tego czasu jest bardzo szczęśliwa u boku Hornera. Para doczekała się syna - Montague’a George’a Hectora (16 m.).

15 maja państwo Horner świętowali swoją trzecią rocznicę i z tej okazji celebrytka opublikowała pamiątkowe zdjęcie z ich ślubu. Nie da się ukryć, że tego dnia zachwyciła wszystkich kreacją. Klasyczna suknia pokryta koronką zachwyciła fanki, które pokusiły się nawet o stwierdzenie, że wygląda lepiej, niż księżna Kate (36 l.) podczas ślubu z księciem Williamem (36 l.).

Obecnie wokalistka wiedzie spokojne, rodzinne życie w swojej posiadłości w Wielkiej Brytanii, gdzie skupia się na wychowaniu dzieci.  

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Geri Halliwell

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje