Przejdź na stronę główną Interia.pl

Geri Halliwell pokazała suknię ślubną! Wyglądała olśniewająco!

Geri Halliwell (45 l.), była wokalistka zespołu Spice Girls, trzy lata temu została żoną Christiana Hornerem i od tamtej pory jest bardzo szczęśliwa. Z okazji rocznicy ślubu gwiazda postanowiła pochwalić się zdjęciem z tego wyjątkowego dnia.

Ślub wokalistki był sporym zaskoczeniem dla jej fanów. Związek z kierowcą wyścigowym rozwijał się bardzo szybko i para długo nie zwlekała z powiedzeniem sobie sakramentalnego "tak".

Reklama

W maju 2015 roku odbył się ślub Geri i Christiana. Państwo młodzi na miejsce uroczystości wybrali kościół St. Mary w Woburn. Niestety nie obyło się wówczas bez skandali. Na ślub nie przyszli rodzice pana młodego, którzy nie mogli wybaczyć synowi, że porzucił ówczesną partnerkę i ich córeczkę, dla gwiazdy brytyjskiego show-biznesu.

Geri postanowiła się jednak tym nie przejmować i od tego czasu jest bardzo szczęśliwa u boku Hornera. Para doczekała się syna - Montague’a George’a Hectora (16 m.).

15 maja państwo Horner świętowali swoją trzecią rocznicę i z tej okazji celebrytka opublikowała pamiątkowe zdjęcie z ich ślubu. Nie da się ukryć, że tego dnia zachwyciła wszystkich kreacją. Klasyczna suknia pokryta koronką zachwyciła fanki, które pokusiły się nawet o stwierdzenie, że wygląda lepiej, niż księżna Kate (36 l.) podczas ślubu z księciem Williamem (36 l.).

Obecnie wokalistka wiedzie spokojne, rodzinne życie w swojej posiadłości w Wielkiej Brytanii, gdzie skupia się na wychowaniu dzieci.  

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Geri Halliwell

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje