Reklama

Reklama

Reklama

Georgina Rodriguez obraziła Polaków. "Będziemy teraz uchodzić za brudasów"

Georgina Rodriguez naraziła się polskim użytkownikom Netfliksa. Co takiego powiedziała, że internauci poczuli się urażeni?

Platforma streamingowa Netflix zdecydowała się pokazać reality show o życiu codziennym Georginy Rodriguez, partnerki Cristiano Ronaldo. Już na starcie dokumentu okazało się, że Polacy zostali obrażeni.

Georgina Rodriguez obraziła Polaków?


"Jestem Georgina" to serial dokumentalny o Georginie Rodriguez (28 l.), który wywołał spore kontrowersje. Na polskim Netfliksie program jest zajmuje trzecie miejsce w Top 10. Nazwisko dziewczyny Cristiano Ronaldo (37 l.) okazało się na tyle gorące, że Netflix dał jej własny serial. W pierwszym odcinku opowiedziała o tym, jak poznała przystojnego piłkarza. A już w trzecim obraziła Polaków. Jak do tego doszło?

Reklama

W jednej ze scen Georgina Rodriguez wyznaje, że nie potrzebuje dużo czasu na wystrojenie się, bo ma zamiar wziąć "baño polaco" czyli "polski prysznic". 

Polscy internauci od razu wyłapali to określenie i byli oburzeni. Wielu stwierdziło, że po słowach dziewczyny Cristiano będziemy uważani za brudasów.

Jednak nie można przypisywać złej woli Georginie. "Baño polaco" to po prostu szybki prysznic i na dodatek nie ma nic wspólnego z naszym krajem. Słowem "polaco" określa się Katalończyków, którzy słyną z oszczędności. Jest to oczywiście negatywne określenie. Zatem to pewnie oni powinni się obrazić.

Kim jest Georgina, dziewczyna Ronaldo?

Już w pierwszym odcinku dokumentu "Jestem Georgina" piękna modelka zdradziła, że spotkanie z piłkarzem wywróciło jej życie do góry nogami. Była kiedyś sprzedawczynią w luksusowym butiku, a dziś pławi się w dostatku. Jej historia przypomina baśń o Kopciuszku. W serialu zdradziła, że trudno jej było na początku przyzwyczaić się do nowego życia. 

Pierwszy raz publicznie Georgina pokazała się z Ronaldo w styczniu 2017 roku. Kilka miesięcy później, w listopadzie, na świat przyszła ich córka, Alana Martina. W czerwcu zaś zostali rodzicami bliźniaków - Mateo i Evy, które urodziła surogatka. kolejnym ich potomkiem jest Cristiano Ronaldo Jr. W październiku 2021 roku  gwiazdor futbolu i jego ukochana poinformowali, że spodziewają się bliźniąt. Do dzisiaj para nie potwierdziła, czy są małżeństwem. Media spekulują, że pobrali się w 2019 roku w  Maroku. 

Oglądaliście już serial "Jestem Georgina"? Co o nim sądzicie?

Zobacz też:

Nie żyje matka Grzegorza Ciechowskiego. "Teraz jesteście razem"

Od 1 lutego ważność unijnych certyfikatów covid skrócona do 9 miesięcy 

Przegapiliśmy początek końca świata? Co mówi tajemniczy zapis z Biblii? 


***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Georgina Rodriguez | Cristiano Ronaldo | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy