Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Fundacja „Mam Marzenie”: Za tyle wylicytowano kolację z Julią Wieniawą i Robertem Makłowiczem. Przebił ich...

Gwiazdy po raz kolejny wsparły fundację „Mam Marzenie”, która spełnia marzenia chorych dzieci, dając im siłę do walki z chorobą. W tym roku w akcji wzięli udział: Małgorzata Socha, Julia Wieniawa czy Robert Makłowicz! Zebrano naprawdę pokaźną kwotę!

Ostatni rok zdecydowanie różnił się od poprzednich. Pandemia zamknęła nas w domach, a dotychczasowe spotkania z bliskimi musiały zastąpić rozmowy telefoniczne i wideo czaty. 

Reklama

Nie wpłynęło to jednak na dobroć serc, bowiem Polacy kolejny raz udowodnili, że los chorych i potrzebujących dzieci nie jest im obojętny. 

W akcję fundacji „Mam Marzenie” postanowili się zaangażować znani i lubiani, którzy, kolokwialnie mówiąc, wystawili się na „sprzedaż”. 

"Według założeń akcji na portalu aukcyjnym zostają wystawione kolacje ze znanymi osobistościami ze świata muzyki, filmu, telewizji, publicystyki i rozrywki. Zwycięzca danej aukcji ma zaszczyt zjeść kolację w towarzystwie osoby, której licytację wygrał. Licytujący płaci tylko i wyłącznie za aukcję - sama kolacja jest gościnnością restauracji, które zgodziły się wesprzeć projekt. Realizacja kolacji odbywa się w następnym roku" - czytamy na stronie fundacji.

Już od kilku tygodni można było licytować kolację z gwiazdą, a wyniki sprzedaży pokazały, że Polacy mają naprawdę wielkie serca! 

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »