Reklama
Reklama

Foremniak nabyła wyjątkowy dom. Była zaskoczona, gdy dowiedziała się, do kogo należał

Małgorzata Foremniak (56 l.) to aktorka i prezenterka telewizyjna. W szczególności jest znana z kultowego serialu "Na dobre i na złe". Okazuje się, że jakiś czas temu aktorka stała się posiadaczką pięknego domu na wsi. Jest to dla niej azyl, w którym często odpoczywa.

Małgorzata Foremniak to sławna polska aktorka, znana nie tylko z filmów i seriali, ale również występów w teatrze. Telewidzowie mogli ją oglądać również w wielu programach telewizyjnych. Była między innymi jurorką w "Mam Talent" (od 15. edycji zastąpi ją Julia Wieniawa). 

Aktorka wystąpiła między innymi w serialach takich jak "Na dobre i na złe" oraz "I kto tu rządzi". Foremniak zagrała również w "Quo Vadis", "Avalon" czy "Och Karol 2". Za rolę anestezjolog Zofii Stankiewicz-Burskiej w "Na dobre i na złe" trzykrotnie otrzymała Telekamerę. Jest również laureatką Złotej Telekamery z 2004 roku.

Reklama

Małgorzata Foremniak kupiła piękny dom na wsi. To tam może się zrelaksować

Małgorzata Foremniak jakiś czas temu stała się posiadaczką pięknego domu w Starejwsi w województwie mazowieckim. To właśnie tam spędza wolne chwile. Jak sama przyznaje, jest to dla niej azyl, w którym nie tylko odpoczywa, ale również uczy się tekstów do roli. 

W jednym z wywiadów dla tygodnika "Twoje Imperium" Małgorzata Foremniak przyznała, że wieś ma w sobie wiele życia. Aktorka powiedziała również, że zawsze marzyła o niebieskim domu z okiennicami w ludowe wzory.

Dom Małgorzaty Foremniak powstał po przebudowie starej stodoły. To urokliwe miejsce skrywało przed nią pewną tajemnicę. Otóż po pewnym czasie zbierania informacji na temat swojego nowego siedliska, aktorka dowiedziała się, że w przeszłości dom ten należał do nauczyciela rodziny Radziwiłłów. Z pewnością było to dla niej niemałe zaskoczenie, ale jednocześnie fakt ten sprawił, że jej azyl stał się dla niej wyjątkowym miejscem.

Przeczytaj też:

Najpierw Foremniak straciła pracę w TVN, a teraz takie wieści. Poruszenie na całą Polskę

Małgorzata Foremniak chwali się złotymi zmarszczkami. Wcale nie jest taka skromna

Małgorzata Foremniak w kwiecistym garniturze. Aktorka wygląda obłędnie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak
Reklama
Reklama
Reklama