Reklama

Reklama

Reklama

​Filip Chajzer ujawnia tajemnicę swojej fryzury. Nie chodzi o fantasy

Filip Chajzer (38 l.) ostatnio zaskoczył metamorfozą. Kolor, który ma na głowie, przywodzi skojarzenia z bohaterkami „Żon Miami”, Wiedźminem lub serialem „Ród smoka”. Jednak, jak zapewnia prezenter, to nie dysfunkcyjna rodzina Targaryenów była dla niego inspiracją. Znalazł ją tuż za wschodnia granicą Polski…

Filip Chajzer przeżywa ostatnio rewolucyjne zmiany w życiu. Nie tylko rozstał się z matką swojego syna i stracił głowę dla młodszej o 13 lat Julii, to jeszcze zdążył się oświadczyć, zaręczyć i przefarbować włosy na platynowy blond. I to właśnie ta ostatnia zmiana wywołała najwięcej zamieszania. Ostatecznie ludzie rozstają się i zakochują cały czas, a mężczyźni koło czterdziestki odmładzają się związkami z dwudziestoparolatkami. 

Nic w tym oryginalnego, ale kolor włosów, cóż, to rzeczywiście nasuwa pytania...

Reklama

Filip Chajzer ujawnia genezę fascynacji blondem

Jak się okazuje, żadne spośród oczywistych skojarzeń, związanych z Wiedźminem, Targaryenami, Galadrielą i „Żonami Miami” nie jest trafione. Jak wyjaśnia Chajzer, inspirację znalazł tuż za wschodnią granicą Polski. Jak ujawnił w rozmowie z „Faktem”:

"Jest zespół z Litwy, który lubię Saulius Prūsaitis ir Iglė. Wykonują piosenkę "Tyliai išeinu pas kitą", którą bardzo lubię. I ja tę piosenkę dosłownie zarżnąłem".

Litewski duet powstał dzięki tamtejszej edycji „X-Factora”. Saulius Prūsaitis, juror konkursu, który rzeczywiście dobrze czuje się z platynowym blondem na głowie, poznał w programie Igle Bernotaitytė, zwyciężczynię edycji i od słowa do słowa postanowili stworzyć zespół. 

Chajzer ujawnia sekret swojej fryzury

Chajzer początkowo nie planował upodabniać się do litewskiego wykonawcy, ale narzeczona go namówiła. Jak wspomina prezenter:

"Któregoś dnia wchodzę do fryzjera, a tam siedzi Juleczka. Mieliśmy wizyty po sobie. Patrzę, a ona zrobiła sobie włosy na różowo. Mówię więc do niej: "Taka odważna jesteś?" To ja zrobię tak jak w tej piosence, przed wakacjami. Jeśli dziewczyny zmieniają fryzury na okrągło i mówią, że to fajnie, i nikomu to nie przeszkadza, to dlaczego faceci mają być tu gorsi. W związku z tą zmianą fryzury spotkałem się z wieloma przychylnymi, ale też niezbyt przychylnymi uwagami, ale tymi się nie przejmuję. Jeśli mi się podoba, to jest dobrze". 

Zobacz też:

Filip Chajzer jest idealnym chłopakiem? Sam tak o sobie myśli…

Chajzer czeka z bukietem kwiatów i potwierdza zaręczyny. Fan: „Narzeczoną masz, a rozwód też?”

Filip Chajzer zaręczył się? "Pochwalił się zdjęciem pierścionka"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy