Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ferenstein zapytała Rozenek wprost, co czuje do jej męża!

Karolina Ferenstein (36 l.) zaniepokojona informacjami, które ukazały się w prasie na temat zażyłości jej męża Piotra (42 l.) z Małgorzatą Rozenek (35 l.), postanowiła porozmawiać z przyjaciółką.

Bliska znajomość perfekcyjnej pani domu i szefa "Wiadomości" nie jest już tajemnicą. Ostatnio para wybrała się nawet na romantyczny weekend do Trójmiasta, gdzie spacerowała razem, biegała i relaksowała się w eleganckich kafejkach.

Reklama

Zanim jednak doszło do wyjazdu, Karolina Ferenstein, żona dziennikarza, próbowała przemówić Małgosi do rozsądku. Niestety, bez skutku - Rozenek wyznała jej bowiem, że czuje się bezsilna wobec uczucia do Piotra.

"Karolina zapytała ją wprost, co czuje do jej męża. Gosia popłakała się. Mówiła, że to jest silniejsze od niej i prosiła o wybaczenie. Było naprawdę dramatycznie" - zdradza "Rewii" jedna z dziennikarek TVN.

Po konfrontacji perfekcyjna wyjechała z Piotrem do Trójmiasta...

Rozstanie "z klasą"

Małgorzata i Karolina od lat były przyjaciółkami. Często się spotykały, odwiedzały i zawsze dopingowały. Dziś w ogóle się już nie widują!

Jak twierdzi rozmówczyni tygodnika, dziennikarz podjął decyzję o rozwodzie.

"W tej chwili dogadują szczegóły rozstania, alimentów, opieki nad dziećmi" - wylicza informatorka "Rewii".

W kręgu znajomych mówi się, że para chce rozstać się z taką klasą jak Małgorzata z Jackiem, którzy przed pierwszą rozprawą ustalili zasady opieki nad dziećmi i te dotyczące podziału wspólnego majątku.

Dzięki temu sąd mógł wydać decyzję o rozwodzie już na pierwszej rozprawie. Na podobnych ustaleniach bardzo zależy teraz Piotrowi - chce, aby wszystko załatwić z klasą i kulturą. Dobro synów jest dzisiaj dla niego najważniejsze!

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Ferenstein | Małgorzata Rozenek | Piotr Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje