Reklama
Reklama

Fatalne wieści z rodziny Beckhamów. Victoria Beckham jest załamana decyzją syna

A więc to już pewne. 21-letni syn Victorii i Davida Beckhamów dopiero co zachwycał na salonach z partnerką, a tu nadszedł koniec związku i to aż po pięciu wspólnych latach. Ku zdziwieniu komentatorów, informacja ta najbardziej smuci znanych rodziców, którzy mieli wobec wybranki syna poważne plany... Szczególnie Victoria widziała w jej obecności szansę na dalszy rozwój kariery oraz polepszenie i tak dobrej pozycji rodziny.

Syn Beckhamów w obliczu zmian. Rodzice nie tego się spodziewali

Victoria Beckham i David Beckham mają ogromny majątek, który wycenia się na ponad 400 milionów funtów. Razem z czwórką dzieci: Brooklynem, Romeo, Cruzem i Harper nadal pracują nad jego powiększaniem. Skrycie rodzice mają też nadzieję, że pociechy ułożą sobie emocjonalne życie - i to z wielu powodów...

Młody Romeo Beckham ostatnio jest coraz częściej na językach. 21-latek poszedł w ślady ojca i zawodowo zajmuje się piłką nożną, ale to nie koniec rewelacji na jego temat. Jak się okazuje, oficjalnie zakończył bardzo ważny etap swojego życia, tj. 5-letni związek z modelką Mią Regan.

Reklama

Romeo Beckham o rozstaniu. Głos zabrała również Mia Regan

"Ja i Mooh rozstaliśmy się po pięciu latach miłości. Nadal mamy do siebie ogromny szacunek, nadal łączy nas silna przyjaźń i zawsze tak będzie" - napisał w mediach społecznościowych.

Ponieważ 21-latek przez 5 lat pozostawał w związku, nietrudno obliczyć, że rozpoczął go bardzo młodo - jako 16-latek. Do tego czasu nawiązała w oficjalnym komunikacie jego była ukochana.

"To jest Ro, dorastaliśmy razem odkąd skończyliśmy 16 lat! W miarę dojrzewania miłość przybiera różne formy i ścieżki. Nie jesteśmy ze sobą romantycznie, ale darzymy się wzajemną miłością" - Regan napisała na swoim Instagramie.

Victoria Beckam obeszła się smakiem? Chciała upodobnić się do innej znanej rodziny

Okazuje się, że najbardziej tę sytuację przeżywa nie kto inny, jak Victoria Beckham. Miała bardzo polubić niedoszłą synową i oczekiwać poważnych kroków ze strony młodych zakochanych. Do tego w 2022 roku pokazała, jak wielkie ma do niej zaufanie. Zaprosiła Mię do wspólnego zaprojektowania kolekcji dżinsów.

Anonimowe źródła portalu "The Sun" twierdzą, że rozstanie Romea i Mii rozwiało tymczasowo nadzieje Victorii na rozwój marki zbudowanej wokół nazwiska Beckham. Czego dokładnie chciała? Można się zdziwić.

"Victoria była wielką fanką Mii i miała nadzieję, że para może w końcu się pobrać. Wiadomo, że chce stworzyć wielką rodzinę gwiazd w stylu Kardashianów. Wydaje się to mało prawdopodobne - przynajmniej na razie. Nie może kontrolować tego, co dzieje się z jej dziećmi - choć bardzo by tego chciała" - podaje źródło portalu "The Sun".

Kto wie, może syn już niedługo przyprowadzi do domu nową ukochaną, która szybko wpasuje się w plany przyszłej teściowej...

Czytaj też:

Victoria Beckham w końcu wyznała prawdę o swoim małżeństwie. To jednak nie były plotki

Szokujące wieści z domu Beckhamów. Rzekoma kochanka Davida przerywa milczenie

Meghan Markle ma obsesję na punkcie Victorii Beckham. Wszystkiego jej zazdrości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Victoria Beckham
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy