Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Farna kłóci się z rodzicami o przeprowadzkę do Warszawy

Wypadek samochodowy, który spowodowała pod wpływem alkoholu, mocno nadszarpnął jej reputację. Teraz rodzice boją się zaufać córce i pozwolić jej samej zamieszkać w stolicy.

Niechętnie wspomina majową noc po maturalnych egzaminach, wypadek, rozbity samochód, badanie alkomatem, szpital... Zrozumiała, że cudem uszła wtedy z życiem, że zawiodła najbliższych, swoich fanów... Dziś piękna Polka z Czech jest inną dziewczyną, dojrzalszą i ogromnie wobec siebie krytyczną.

Reklama

"Jestem głupia, nie powinnam mieć matury, jestem dzieckiem wirtualnego, nowoczesnego świata" - stwierdziła niedawno. Właśnie skończyła 19 lat, koncentruje się na muzyce, wkrótce na Uniwersytecie Warszawskim rozpocznie studia prawnicze. Do Warszawy przyjedzie z jeszcze jednego powodu - "Bitwy na głosy", w której będzie opiekunką drużyny z Cieszyna.

Karin i Tadeusz, rodzice Ewy, bardzo przeżyli alkoholowy wybryk córki i obawiają się zostawić ją bez dozoru rodzicielskiego w pełnej pokus "warszawce". Rozważają nawet, czy jedno z nich nie powinno przenieść się do stolicy razem z nią.

Oboje wychowali Ewę, wyraźnie wyznaczając granice. Żyją zgodnie z dekalogiem i chcą, by ona również kierowała się nim w życiu. Byli dumni, gdy ich córka odważnie składała niepopularne wśród coraz wcześniej rozpoczynającej życie seksualne młodzieży deklaracje, że dziewictwo zostawi dla męża...

Jak zakończy się ich konflikt? Przed perspektywą rodzicielskiej kurateli w Warszawie wokalistka broni się nogami i rękoma. Nie chce jednak stawiać sprawy na ostrzu noża. Ma z rodzicami świetny kontakt. Gdy wraca w nocy do domu na Zaolziu, jej mama czeka na nią. "Siadam i gadam jak z najlepszą przyjaciółką. Nie mamy przed sobą tajemnic" - zdradza Ewa.

Równie mocno zżyta jest z ojcem, który wszystkiego pilnuje, towarzyszy jej podczas koncertów. Chciałaby, żeby pozwolili jej rozwinąć skrzydła. A ona obiecuje, że nie upadnie.

I.K.

33/2012

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna | wypadek | rodzice

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »