Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

"Farma" - wiemy, kim są uczestnicy!

"Farma" to nowe reality-show, które już 17 stycznia startuje na antenie Telewizji Polsat. Przedstawiamy piątkę Farmerów, którzy porzuciły miejski styl życia, by zamieszkać w gospodarstwie wolnym od wszelkich wygód!

Kuba Wojnowski "Wojna" (33 lata, Oslo)

Pochodzi z Pionek pod Radomiem, ale od siedmiu lat mieszka w Oslo. Pracuje tam w prestiżowym hotelu. Zanim na stałe zamieszkał w Norwegii, pomieszkiwał i pracował w takich krajach jak Zjednoczone Emiraty Arabskie (Dubaj), Francja czy Anglia. Myśli o powrocie do ukochanej Ojczyzny. Od niedawna jest singlem i jak mówi "szuka jakości nie bylejakości". Lubi flirtować, jest otwarty na nowe znajomości, ale z natury jest raczej spokojny. Wesoły, ma dystans i lubi żartować. Kiedyś trenował sambo i brazylijskie Jiu-Jitsu. Wychowała go babcia, kiedy Mama musiała wyjechać do pracy za granicę, i to ona wpoiła mu zasady dobrego wychowania, z których Kuba korzysta na co dzień. 

instagram.com/jakub.w.wojnowski
facebook.com/jakub.w.wojnowski
tiktok.com/@wojnakuba

Reklama


Tomasz Bodziony (45 lat, Zakopane)

Specjalista od zadań trudnych. Drwal z krwi i kości. Urodził się i wychował w Zakopanem. Uparty, dąży do obranego celu, nie lubi owijać w bawełnę, a praca jest dla niego priorytetem. Kocha wysiłek fizyczny. Nie boi się ubrudzić, jeśli zadanie tego wymaga. Perfekcjonista. Pracuje jako Podleśniczy w Tatrzańskim Parku Narodowym. Prywatnie mąż i ojciec, wielbiciel motoryzacji. Jego mocną stroną jest silny charakter, trzymanie się wpojonych wartości oraz zadaniowe podejście do życia.

instagram.com/tomasz_drwal_bodziony
tiktok.com/@drwaltom

Karol Da Costa (31 lat, Kraków)

Urodził się w Białymstoku. Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie. Jego mama jest Polką a tata pochodzi z Angoli. Jego dwie największe pasje to aktywność fizyczna i muzyka. Pierwszą realizuje, pracując jako trener personalny oraz prowadząc kanał fitness na youtubie. Muzycznie również nie zamierza poprzestać na staraniach i w najbliższej przyszłości chce rozpocząć karierę rapera. Od jakiegoś czasu organizuje także imprezy muzyczne. Pogodny, dowcipny, ambitny. Uważa się za mieszczucha. Ma nadzieję, że udział w programie zmieni nastawienie ludzi myślących stereotypowo i jego samego sprawdzi w wielu dziedzinach w których do tej pory nie miał okazji poznać.

instagram.com/karoldacosta/?hl=pl
facebook.com/dacostakarol
youtube.com/channel/UCPOX6ApvrFGDmNN6JvReazQ
Tik Tok @karoldacosta

Rafał Rzemek (22 lata, Pułtusk)

Szalony dwudziestodwulatek. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Lubi, gdy w życiu coś się dzieje i nie ma nudy. Komunikatywny, spontaniczny. Mistrz rzucania ciętej riposty. Wszędzie, gdzie się pojawia wnosi dużo uśmiechu i pozytywnej energii. Interesuje się tańcem, który rozwija uczęszczając na warsztaty i zawody. Prowadzi grupy taneczne. W przyszłości chciałby być znany i mieć swój program w telewizji.

instagram.com/rafallrzemek
facebook.com/profile.php?id=100001405764143


Karol Kotomski "Lotek" (32 lata, Malta/Warszawa)

Kreatywny, ciekawy świata i ludzi fryzjer. Od prawie roku żyje w dwóch krajach - na Malcie i w Warszawie. I w obu miejscach pracuje w ukochanym zawodzie. W wolnych chwilach uprawia sport. Systematycznie pływa i jeździ na rowerze. Lubi tatuaże. Uważa, że one go określają. A najbardziej jego miłość i uwielbienie do Madonny, z którą związane są aż cztery obrazki na jego ciele. Lubi ludzi i gry zespołowe, a rywalizacja tylko go pozytywnie motywuje do działania. Zawsze chciał się sprawdzić w warunkach survivalowych więc program jest ku temu najlepszą okazją. 

instagram.com/karol_kotomski

facebook.com/kkotomski


"Farma": Kiedy emisja reality-show Polsatu?

"Farma" to nie tylko program rozrywkowy. To również okazja, aby przełamać pewne schematy. Reality-show pokaże życie na wsi bez telefonu, wody, elektryczności i to w XXI wieku, kiedy wydaje się, że przeżycie w takich warunkach jest niemożliwe. A jednak! Farmerzy udowodnią, że jest inaczej. Każdy odcinek pokaże drogę i przemianę uczestników, którzy będą stale pokonywać własne bariery. W programie, widzowie będą mogli zaobserwować także, jak ludzie o odmiennych doświadczeniach i stylach życia, zachowują się pod jednym dachem, dzieląc się codziennymi obowiązkami.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Farma"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »