Reklama
Reklama

Fabian Drzyzga stanął w obronie żony! Piękne słowa!

Monika Drzyzga, żona Fabiana Drzyzgi postanowiła iść na wojnę z osobami, które oceniają WAGs przez pryzmat wyglądu, a w sieci komentują w przykry i niesprawiedliwy sposób. Siatkarz postanowił wesprzeć ukochaną!

WAGs nie mają najlepszej opinii. Są kojarzone z luksusowym życiem, imprezowaniem i dbaniem o swoją urodę. W końcu jedna z dziewczyn się zbuntowała - Monika Drzyzga, żona siatkarza. Wyznała, że ma dość nieprzyjemnych komentarzy internautów na temat wyglądu, ubioru, urody, czy inteligencji. 

Monika Drzyzga: apel do hejterów

"Każda z nas jest wyjątkowa, inna, każda przechodzi swoją drogę inaczej i każda ma prawo do kreowania swojego szczęścia! Każdy człowiek ma do tego prawo, dopóki nie krzywdzi swoim zachowaniem drugiego! Mówię stanowcze NIE ocenianiu ludzi przez pryzmat wyglądu!" - napisała poirytowana Drzyzga. I apelowała, by nie mylić komentowania z "bezczelnością i chamstwem".

Fabian Drzyzga w obronie żony

Reklama

Fabian Drzyzga postanowił wesprzeć żonę. W tym celu opublikował kilka wspólnych zdjęć i napisał, że dziękuje jej za wsparcie w najtrudniejszych chwilach.

Pod postem pojawił się komentarz Moniki, którą wyraźnie poruszyły te słowa: "Jestem z Ciebie dumna i zawsze będę! Kocham!".

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Przyjaciel Piotr Fronczewski szykuje się do ślubu

Stan Borys pozwał Karola Strasburgera. Wstrząsające ustalenia tabloidu

Doda promienieje! Tak rozkwita dzięki nowej miłości

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy