Reklama
Reklama

Ewelina Lisowska kończy 30 lat! Tak dobrze jeszcze nie wyglądała!

Ewelina Lisowska skończyła 30 lat! Piękna wokalistka z tej okazji pochwaliła się zdjęciem w mediach społecznościowych. Tak dobrze jeszcze nie wyglądała?

Ewelina Lisowska stała się gwiazdą po udziale w muzycznym show. Na początku kariery piosenkarka miała nieco mroczniejszy styl. Czarne włosy, długa grzywka, mocny makijaż - swoimi stylizacjami nawiązywała do punkowej subkultury. Następnie wydała kilka singli (posłuchaj) i wzięła udział w programach: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Taneczne show wygrała z partnerującym jej Tomkiem Barańskim (sprawdź)! Na przestrzeni lat ociepliła swój wizerunek. Jak teraz wygląda wokalistka?

Reklama

Ewelina Lisowska skończyła 30 lat i pochwaliła się w sieci nowymi zdjęciami!

Piosenkarka niedawno obchodziła urodziny, z tego powodu zamieściła na Instagramie aktualną fotografię. Fani wokalistki nie mogą wyjść z podziwu, jak zmieniła się Lisowska! Na zdjęciach widać umięśnioną sylwetkę gwiazdy, a także wytatuowaną rękę Lisowskiej. Sama solenizantka zamieściła pod postem wymowny podpis:

Lisowska o dodatkowych kilogramach

Uwadze fanów nie umknęły dodatkowe kilogramy gwiazdy. Sama Lisowska jest zadowolona ze swojego obecnego wyglądu.

A Wy, który wizerunek Lisowskiej najbardziej lubicie?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Lisowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy