Reklama
Reklama

Ewelina Bator wspomina zmarłego Żorę Korolyova. Jej słowa łapią za serce!

Żora Korolyov niespodziewanie zmarł tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Jego śmierć wstrząsnęła niemal całym show-biznesem. Wszyscy zastanawiali się, jak to możliwe, że tak młody i wysportowany człowiek zmarł.

Tuż po śmierci Żory pojawiła się bowiem informacja z "Super Expressu", że najprawdopodobniej przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego. To od razu rozpoczęło falę teorii spiskowych. Sprawę badała również prokuratura, która potwierdziła, że dysponuje wstępnymi wynikami śledztwa, jednakże zgodnie z wolą rodziny - nie zostaną one ujawnione.

Reklama

Korolyov został pochowany 5 stycznia na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Na ostatnim pożegnaniu nie zabrakło bliskich i przyjaciół Żory, także tych znanych ze szklanego ekranu.

Pamięć Żory kultywuje jego ukochana - Ewelina Bator. Kobieta co jakiś czas dzieli się z internautami swoimi wspomnieniami z tancerzem. Nie inaczej było i tym razem, kobiet opublikowała na Instagramie nagranie z 2019 roku, na którym tańczy z ukochanym. Nie zabrakło wzruszających słów.

Korolyov był ponoć w dobrym stanie fizycznym, jednak nagle zasłabł w domu i runął na podłogę. Wtedy znalazła go partnerka. Informatorka "Super Expressu" ujawniła, że wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł.

Zobacz też:

Pogrzeb Żory Korolyova. Partnerka opublikowała poruszający wpis: Kochanie moje...

Pogrzeb Żory Korolyova. Poruszające, co stało się na cmentarzu!

Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje na wakacjach! Zachwyca kreacjami

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Żora Korolyov
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama