Reklama
Reklama

Ewa Ziętek rozstała się z mężem, ale wciąż czuje się żoną. Miłość do grobowej deski przetrwała tylko kilka lat

Ewa Ziętek (70 l.) to jedna z bardziej lubianych aktorek w Polsce. Gwiazda od lat występuje na deskach teatrów. Uznanie fanów zdobyła dzięki roli w filmie "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz". 70-latka grała także w serialu "Alternatywy 4" oraz "Barwy szczęścia". Bezsprzecznie gwiazda może pochwalić się udanym życiem zawodowym, jednak nie może powiedzieć tego o swoim życiu prywatnym. Ewa była dwukrotnie zamężna, jednak żaden z jej związków nie przetrwał próby czasu.

Ewa Ziętek wyznała prawdę o pierwszym małżeństwie

Ewa Ziętek pierwszego ukochanego poznała, kiedy jej kariera aktorska dopiero raczkowała, a ona miała zaledwie 20 lat. Po kilku latach małżeństwa Ewa stała się rozchwytywaną aktorką, co niestety odbiło się na jej relacji z pierwszym ukochanym. Ziętek próbowała ratować relację, jednak było już na to za późno. Po narodzinach córki mąż Ewy wyjechał do Berlina. Kobieta rzuciła wszystko i postanowiła ruszyć za nim. Niestety na marne. Para postanowiła się rozstać.

Zobacz też: Ewa Ziętek ruszyła na pomoc młodszemu koledze! "On potrzebował takiego matkowania"

Reklama

"Trudno jest utrzymać rodzinę, małżeństwo, gdy ma się dwadzieścia parę lat i jest się zaangażowanym w pracę. Czasem to się udaje i podziwiam te pary. Mnie się nie udało. Żałuję tego" - powiedziała Ewa Ziętek w rozmowie z dziennikarzami "Faktu".

Ewa Ziętek pomimo rozwodu cały czas jest żoną

Ewa Ziętek w 2000 roku wzięła drugi ślub, tym razem kościelny. Doniosła uroczystość odbyła się w kościele św. Anny w Warszawie. Aktorka nie podejrzewała jednak tego, iż wcale nie będzie to związek do grobowej deski. Niestety stało się najgorsze i po kilku latach relacja z ukochanym się rozpadła.

W jednym z wywiadów Ewa powiedziała, że pomimo rozstania dalej jest żoną swojego męża, ponieważ przysięgała to przed Bogiem.

"Rozstaliśmy się, ale formalnie nadal jesteśmy małżeństwem. Mam ślub kościelny i przed Bogiem przysięgałam wierność Rainerowi. Doskwiera mi samotność, jak każdemu, kto jest bez pary. Jednak wolę być sama i móc korzystać w kościele z sakramentów" - powiedziała Ewa w wywiadzie dla "Zwierciadła".

Ewa Ziętek zwróciła się ku Bogu

Ewa Ziętek przyznała, że w swoim życiu ceni religię. Aktorka w wielu wywiadach mówiła, iż stara się żyć w zgodzie z wiarą chrześcijańską.

"Pomógł mi ksiądz, który nie był surowy i który mnie wysłuchał. Tak się zaczęło. To było ogromne przeżycie" - mówiła Ziętek w wywiadzie dla portalu deon.pl.

Gwiazda stara się być blisko Boga. Po nawróceniu w życiu Ewy Ziętek zaszło wiele zmian. Kiedyś aktorka była zwolenniczką aborcji, dziś jest obrończynią życia poczętego. 70-latka dobiera również swoje role tak, by nie były w opozycji do jej wyznania.

Zobacz też:

Ewa Ziętek o cenie aktorstwa: krytyczne głosy były czasami straszne

Ewa Ziętek zaopiekowała się schorowaną mamą. Bardzo ją podziwia!

Ewa Ziętek emigruje z Polski

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Ziętek | TVP | Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy