Reklama
Reklama

Ewa Wachowicz w górach. Pokazała, jak walczy z żywiołem

Ewa Wachowicz ma dla swoich fanów świetnie wieści. Już niebawem na antenie Polsatu pojawi się kolejny sezon programu kulinarnego "Ewa gotuje". Jak się okazuje, nowe odcinki nagrywane były w domu prezenterki w górach. Pogoda nie zawsze dopisywała, a Ewa pokazała zabawne nagranie spod Babiej Góry!

Ewa Wachowicz nagrywa w górach

Ewa Wachowicz zapowiedziała wiosenny sezon programu "Ewa gotuje", który od końca 2007 roku emitowany jest na antenie Polsatu. Najnowsze odcinki zostały nagrane w wyjątkowym miejscu, bowiem prezenterka zaprosiła do gotowania w swoim domu, który położony jest pod Babią Górą

Reklama

Magiczny klimat gór i przyrządzanie potraw w plenerze ma swój wyjątkowy urok, jednak zimowa pogoda bywa zmienna i kapryśna, o czym na własnej skórze przekonała się prowadząca!

Ewie Wachowicz nawet wiatr niestraszny

Ewa Wachowicz w swoim malowniczym domu w Beskidzie Żywieckim nagrała odcinki do kolejnej serii programu "Ewa gotuje". Nowe potrawy przygotowała nie tylko w domu, ale również na podwórzu, nad paleniskiem z kociołkiem. Za pośrednictwem mediów społecznościowych 53-latka zrelacjonowała, jak wyglądało kucharzenie w takich warunkach.

"Rozstawieni jesteśmy na resztkach śniegu i nawet coś nam prószy" - przyznała.

Fanom w szczególności przypadł do gustu jej zabawny filmik, który znalazł się na Instagramie. Na zamieszczonym wideo widać dziennikarkę, która walczy z wiatrem i parodiuje skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju. Przy okazji Ewa pochwaliła się malowniczym krajobrazem, który otacza jej dom.

"Bo kiedy jest zimno, a nie ma wiatru, to jest ciepło. A jak jest ciepło, ale jest wiatr, to jest zimno" - słyszymy w poście.

Nowe odcinki show "Ewa gotuje" od marca w sobotnie poranki na antenie Polsatu.

Przeczytajcie również:

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się feriami w ciepłych krajach. Rajskie widoki to dopiero początek

Wielkie zaskoczenie w "Farmie". Wszystkie karty już odkryte

Karolina Gilon przeszła spektakularną metamorfozę. Zdradziła sekret swojej diety

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz | Ewa gotuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy