Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Minge broni majątku Staraka: Agnieszka będzie rozpieszczana jak księżniczka. Też bym chciała

Ewa Minge (48 l.) opublikowała na Facebooku wpis dotyczący rzekomej nienawiści Polaków względem Agnieszki Szulim i jej nowego męża Piotra Staraka. Zdaniem projektantki wpisy na temat pary są nienawistne z prostego powodu: wszyscy zazdrościmy im bogactwa.

Sobotni ślub dziennikarki "Na językach" i producenta Piotra Staraka wzbudził ogromne zainteresowanie mediów. Niestety, wielu internautów nie pozostawiło na nowożeńcach suchej nitki. W obronę postanowiła wziąć ich Ewa Minge, twierdząc, że polska zawiść wynika przede wszystkim z zazdrości.

Reklama

"Bywamy okrutni i bywa, że argumenty tego okrucieństwa są idiotyczne. Dlaczego? Zazdrość? Szukanie na cudzym
szczęściu rysy?" - pisze Minge.

"Już raz zabrałam głos w sprawie Agnieszki Szulim i Piotra Staraka. Winą (już) męża Agnieszki jest jego majątek, wiek i wzrost... takie wnioski można wyciągnąć przeglądając internetowe szambo na ten temat. Nie lubię nurzać się w szambie ale czasem pływam żeby sprawdzić mechanizmy społeczne... tak z ciekawości".

Minge winą za hejt w sieci obarcza przede wszystkim media, które - jej zdaniem - wlewają ludziom do głów wymyślone historie, prowokując tym samym negatywne wpisy. Ewa Minge z natury jest dobra i nigdy nie zazdrości. Co więcej, uważa, że bogactwo Piotra zagwarantuje Agnieszce to, o czym każda kobieta marzy - spokój, fajne życie i stabilizację.

"Piotr ma kasę i... wspaniale! Agnieszka jest samowystarczalna na dobrym poziomie ale dlaczego ma mieć problemy z powodu majątku męża? Czy to przestępstwo, że będzie rozpieszczana jak księżniczka z bajki? Ja bym osobiście chciała" - pisze Minge, apelując, by nie linczować tych, którzy mają więcej.

Dalej projektantka broni Piotra Staraka i jego niskiego wzrostu...

"Skoro nie możemy przyczepić się, że goły i bosy, czepiamy się, że jak 'stoi na bosaka' to niższy...???? Jaki diabeł tak nam kręci we łbie????

A co ma wzrost do czegokolwiek poza koszykówką???? Jak można człowieka oceniać na podstawie cech zewnętrznych kompletnie od niego niezależnych???? Większość niskich mężczyzn jakich w życiu poznałam miało osobowość giganta i takie osiągnięcia życiowe. Im piękniejszy Adonis tym większe skupienie na sobie i nierealne postrzeganie świata przez pryzmat miłości własnej.

Agnieszka ma fantastycznego mężczyznę u boku, który zagwarantuje jej to czego każda kobieta potrzebuje... poczucie bezpieczeństwa, stabilizację, fajne, ciekawe życie i święty spokój od zmagań, których żadna z nas nie lubi. Nie każda z nas dostaje taki los na loterii ale ja osobiście bardzo się cieszę z jej wygranej i życzę młodej parze, by każdy kolejny ich dzień był tym z marzeń i żeby żyli długo i szczęśliwie. Co do wieku to... nawet szkoda mówić... żadna różnica. Dojrzali ,świadomi ludzie i bardzo szczęśliwi" - kończy Minge.

O miłości, niestety, nie wspomina ani słowem.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Eva Minge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje