Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Kasprzyk się odchudza

Ewa Kasprzyk (53 l.) w ciągu dwóch i pół miesiąca zrzuciła 8 kg. Co ciekawe, przy okazji, gdyż jej zamiarem było poddanie się programowi odmładzania komórek i oczyszczania organizmu. W efekcie zrzuciła również zbędne kilogramy.

Jak czytamy w "Rewii", zanim aktorka poddała się rygorom zabiegów, wykonała badania, na podstawie których powstała lista produktów, które powinny znaleźć się w jej menu oraz tych, które musiała z niego wykluczyć, np. z powodu alergii.

Reklama

Z jadłospisu pani Ewy zniknęło więc mięso, pieczywo i inne mączne potrawy oraz kawa, której picie było codziennym rytuałem. W jej kuchni pojawiło się natomiast więcej warzyw - cukinia, bakłażan, dynia, cebula, brokuły, soczewica.

Aktorka entuzjazmem zaraziła córkę Małgosię. - Tylko mąż jest nieugięty i pozostaje wierny polskiej kuchni - wyznaje tygodnikowi pani Ewa.

- Jestem konsekwentna w realizowaniu tego programu, chociaż mąż martwi się, że wkrótce nie będzie miał mnie już za co złapać - dodaje z uśmiechem.

Poza dietą Kasprzyk stosuje zabiegi ujędrniające ciało, ćwiczy, oraz jeździ na rowerze. Ma więcej energii, lepszą cerę i kondycję.

- Czuję się lekko. Pozbyłam się uczucia ciężkości. Sposób odżywiania wpłynął na moje nastawienie do świata, które teraz jest zdecydowanie bardzo pozytywne - przyznaje.

ps

(nr 45)

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: przytyła, schudła | Ewa Kasprzyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama