Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Farna wraca do pracy po porodzie! Skąd ten pośpiech?!

Ewa Farna (25 l.) na początku czerwca 2019 roku została mamą. Najpierw zdziwiła swoich fanów wieścią o ciąży, potem dopiero kilka dni po porodzie podzieliła się wieścią, że jej synek jest już na świecie, a teraz zaskoczyła kolejnym swoim postanowieniem.

Pod koniec lutego 2019 Ewa Farna ogłosiła długo wyczekiwaną przez jej fanów nowinę - okazało się, że piosenkarka jest w zaawansowanej ciąży. Na początku czerwca gwiazda pochwaliła się, że jej upragniony syn, Artur jest już na świecie. 

Reklama

Ewa jednak słynie z chronienia prywatności własnej i swojej rodziny, więc na próżno szukać nowych zdjęć maleństwa. Odkąd została mamą też nie udziela wywiadów i wycofała się z życia publicznego. 

Nic w tym oczywiście dziwnego, bo od porodu minęło kilka dni i świeżo upieczona mama skupia się na maluszku. Okazało się jednak, że ta sytuacja nie potrwa zbyt długo, czym zaskoczyła swoich fanów. 

Farna planuje już powrót do pracy i pierwsze koncerty zagra już na początku lipca. Skąd taki pośpiech, by wrócić na scenę? 

"Można cieszyć się macierzyństwem i grać czasami koncerty. Przecież to nie musi się wykluczać. Istnieją matki, które muszą się mierzyć z naprawdę dużo trudniejszymi sytuacjami niż ja - powiedziała szczerze w rozmowie z "Party". 

Poczynając od lipca, Ewa wraz ze swoim zespołem ma zaplanowaną trasę koncertową, w której zagra 20 koncertów. W trakcie pracy, gdy Ewa i jej maż Martin Chobot będą dawać koncerty, małym Arturem zajmą się ich najbliżsi, na których zawsze mogą liczyć.  

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje