Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Farna pokazała bardzo wyjątkowe zdjęcie! Teraz chudnie po ciąży!

Ewa Farna (26 l.) jest szczęśliwą mamą i żoną. Swoje życie prywatne stara się chronić przed mediami, dlatego też informację o ślubie, potem o ciąży, a następnie o narodzinach synka podała sama, wtedy, kiedy sama o tym zdecydowała. Teraz postanowiła pochwalić się zdjęciem z okresu ciąży, które dotąd nie było nigdzie publikowane.

Pół roku temu Ewa Farna została mamą. Niemal całą ciążę trzymała swoje szczęście w sekrecie, a o jej wyjątkowym stanie wiedzieli tylko najbliżsi. 

O narodzinach maleństwa poinformowała sama i od tego momentu poświęciła się w dużej mierze życiu rodzinnemu, choć wciąż koncertuje. 

Niekiedy uchyla rąbka tajemnicy na swoim profilu w mediach społecznościowych i publikuje zdjęcia z mężem i synkiem, choć oboje zdecydowali, że nie pokażą jego twarzy. 

Ewa także postanowiła niedawno wrócić wspomnieniami do czasu, kiedy nosiła swojego maluszka pod sercem. Pochwaliła się dotąd nigdzie niepublikowanym zdjęciem, kiedy miała już spory brzuszek. 

"Rok temu... kiedy jeszcze nikt nie wiedział. Jestem ogromnie szczęśliwym człowiekiem, nie dzięki sławie ani pieniądzom, ale własnie dzięki miłości, której daje pierwszeństwo przed całą reszta. I nigdy nie żałowałam. I właśnie miłości w życiu życzę Wam najbardziej. Świętujmy ją codziennie" - napisała Farna. 

Teraz, gdy jej synek jest już na świecie i jest coraz starszy, Ewa ma więcej czasu, by skupić się na zrzuceniu pociążowych kilogramów, chociaż absolutnie nie stało się to jej obsesją. Powoli, w swoim tempie chudnie i wygląda coraz lepiej. Fani uwielbiają Ewę za zdrowe podejście do tego tematu i mocno jej kibicują. 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje