Reklama
Reklama

Ewa Farna pierwszy raz tak szczerze o małżeństwie!

Ewa Farna (24 l.) w połowie września została żoną Marina Chobota. Cały ślub jest do tej pory owiany tajemnicą, ale tym razem wokalistka postanowiła powiedzieć parę słów na temat swojego świeżo zawartego małżeństwa.

Gwiazda o swoim ślubie powiadomiła fanów już po fakcie, publikując tylko jedno zdjęcie z tego wyjątkowego dnia. Na pytania w różnych wywiadach o to, jak wyglądał ślub, nie chce w ogóle odpowiadać. 

Ze swoim mężem zna się od wielu lat, a w dodatku Martin jest gitarzystą zespołu Ewy. Farna nigdy nie ukrywała, że chce tradycyjnego związku i taki właśnie jest ten z Chobotem.

Rodzice wokalistki obchodzili ostatnio 27. rocznicę ślubu. Przy tej okazji piosenkarka wyjawiła, że pragnie w swoim małżeństwie wzorować się właśnie na nich.

Reklama

"Bardzo bym chciała, żeby moje małżeństwo wyglądało podobnie jak ich. Moi rodzice zawsze idą do przodu razem, coś wspólnie tworzą" - powiedziała w rozmowie z gazetą "Party".

Dodała jeszcze coś bardzo ważnego. Widać, że małżeństwo to dla Ewy coś więcej, niż zmiana w dowodzie osobistym. 

"Ale dla mnie bycie żoną to coś więcej, podoba mi się ten rodzaj obowiązku i poczucia, że zawsze, nawet w kryzysie, będziemy dalej o siebie walczyć".

To bardzo poważne i dojrzałe słowa, jak na tak młodą osobę jaką jest Ewa. Teraz, aby dopełnić ten obraz tradycyjnej rodziny, nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na wieść o nowym jej członku! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama