Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Farna wyszła za mąż!

Ewa Farna (24 l.) wyszła za swojego narzeczonego Marina Chobota! Wokalistka pochwaliła się tym szczęśliwym wydarzeniem w mediach społecznościowych.

Gwiazda raczej starannie dobiera treści publikowane przez siebie w internecie. Stara się chronić swoją prywatność, ale tym razem zdecydowała się podzielić pewną radosną nowiną ze swoimi fanami.

Reklama

Piosenkarka od 4 lat jest w związku z gitarzystą jej zespołu - Martinem Chobotem, ale nigdy nie zwierzała się mediom ze swoich planów związanych z zamążpójściem. Dlatego też może dziwić fakt, że Ewa właśnie została żoną Martina.

Para pobrała się w tajemnicy i dopiero po fakcie za pośrednictwem portalu społecznościowego, poinformowała fanów oraz media o zmianie stanu cywilnego.

"Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie się cieszę, że mogę Was o tym poinformować "osobiście", własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy...

Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole"- napisała pod opublikowanym 22 września zdjęciem.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć młodej parze szczęścia! 

***

Zobacz więcej:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama