Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Farna wyszła za mąż!

Ewa Farna (24 l.) wyszła za swojego narzeczonego Marina Chobota! Wokalistka pochwaliła się tym szczęśliwym wydarzeniem w mediach społecznościowych.

Gwiazda raczej starannie dobiera treści publikowane przez siebie w internecie. Stara się chronić swoją prywatność, ale tym razem zdecydowała się podzielić pewną radosną nowiną ze swoimi fanami.

Reklama

Piosenkarka od 4 lat jest w związku z gitarzystą jej zespołu - Martinem Chobotem, ale nigdy nie zwierzała się mediom ze swoich planów związanych z zamążpójściem. Dlatego też może dziwić fakt, że Ewa właśnie została żoną Martina.

Para pobrała się w tajemnicy i dopiero po fakcie za pośrednictwem portalu społecznościowego, poinformowała fanów oraz media o zmianie stanu cywilnego.

"Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie się cieszę, że mogę Was o tym poinformować "osobiście", własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy...

Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole"- napisała pod opublikowanym 22 września zdjęciem.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć młodej parze szczęścia! 

***

Zobacz więcej:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje