Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Farna ma chłopaka

Ewa Farna, 17-letnia piosenkarka czeskiego pochodzenia podbijająca polski rynek muzyczny, wyznała, że niedawno poznała chłopaka, którego bardzo kocha.

Dzisiejszy "Super Express" informuje, że podczas nagrania programu Szymon Majewski Show, którego emisja odbędzie się dzisiaj, Ewa Farna, będąca gościem tego odcinka, zdradziła, że nie jest już singielką:

Reklama

"Mam chłopaka. Jest Czechem, ma na imię Markus i bardzo go kocham" - oświadczyła gwiazda.

"Też bym tak chciała. Pierwsza miłość i ślub" - dodała w odpowiedzi na słowa Majewskiego, który powiedział, że jego żona była jego pierwszą dziewczyną.

Ciekawe, czy Ewa zdecyduje się na pokazanie partnera w mediach. Na razie stara się nie wywoływać skandali i grzecznie podbijać świat show-biznesu, nie ujawniając szczegółów ze swojego życia. Jej najodważniejszą wypowiedzią była chyba ta dotycząca "pierwszego razu":

"Tak, zachowam dziewictwo dla tego jedynego. Uważam, że jeśli kocha się kogoś tak naprawdę, to ten skarb powinien być zachowany tylko dla niego. Czytam czasami o doświadczeniach dziewczyn w kolorowych pismach, że po dwóch godzinach znajomości idą z chłopakiem do łóżka. Przy takich opowieściach chce mi się wymiotować' - powiedziała jakiś czas temu w wywiadzie.

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje