Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Bem: Jeszcze będzie koncertować!

We wrześniu ubiegłego roku Ewa Bem (66 l.) straciła córkę. Nie jest w stanie występować na scenie. To dla niej czas żałoby. Ale wróci!

Ostatnio odwołała występy, które były zaplanowane, zanim wydarzyła się tragedia. W mediach pojawiły się niepokojące informacje, że Ewa Bem całkiem rezygnuje ze śpiewania. 

Reklama

"Na dziś pani Ewa nie koncertuje z wiadomych względów. Ale na pewno wróci na scenę. Nie wiemy tylko kiedy" – mówi „Dobremu Tygodniowi” jej menedżer, Andrzej Łukasik. 

Dodaje, że dotykają ją spekulacje o rzekomym zawieszeniu kariery. 

"To wyklucza ją z życia artystycznego, które wciąż kocha. Ewa Bem będzie dawać koncerty. Potrzebuje tylko czasu" – zapewnia.

Od śmierci córki piosenkarki minęły zaledwie cztery miesiące. Pamela Niedziałek (†39) przegrała walkę z glejakiem. 

O tym, że jest poważnie chora, dowiedziała się, gdy była w drugiej ciąży. Wcześniej urodziła syna Tomka. Lekarze czekali z leczeniem aż do 6. miesiąca, wtedy wywołali poród, a na świecie pojawiła się córeczka Basia.Po jej narodzinach Pamela przeszła operację oraz chemioterapię. Ewa Bem robiła wszystko, aby ratować córkę. 

"Żyjemy nadzieją, modlimy się – mówiła. 

Jednak nowotwór okazał się silniejszy. W tym trudnym czasie żałoby Ewę Bem wspierają najbliżsi. Jest przy niej ukochany mąż, Ryszard Sibilski, który Pamelę traktował jak własną córkę. Kiedy zakochał się w Ewie, dziewczynka miała 2 latka. Duże wsparcie daje jej druga córka Gabrysia (22). 

Wielką empatię wykazuje Agata Młynarska, która jest zaprzyjaźniona z piosenkarką. Słowa pociechy niosą także bracia, Aleksander i Jarosław Bem, z którymi zaczynała karierę muzyczną. Przez lata Jarek był jej menedżerem. Znowu się do siebie bardzo zbliżyli. 

Brat uważa, że muzyka może ulżyć w cierpieniu, pozwala się wypłakać, łagodzi ból. Trudno jednak teraz, w czasie żałoby, wyjść na scenę...

***

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Bem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje