Reklama
Reklama

Eurowizja 2022. TVP ogłosiła kandydatów! Internauci komentują: "Gdzie Doda?!"

Doda wczoraj poinformowała, że zgodnie z licznymi prośbami jej fanów postanowiła zgłosić się na Eurowizję 2022! Najwidoczniej jej kandydatura nie przekonała komisji TVP, bowiem wśród opublikowanych przez stację kandydatów, próżno szukać Rabczewskiej.

Eurowizja 2022 za sprawą zwycięstwa formacji Maneskin odbędzie się w tym roku w Turynie. 10,12 i 14 maja reprezentanci z 41 krajów zaśpiewają w hali Pala Alpitour. TVP 19 lutego zorganizuje koncert, w którym zarówno widzowie, jak i jury wyłonią reprezentanta Polski.

Wczoraj media zelektryzowała wiadomość, że Doda nieoczekiwanie postanowiła zgłosić swoją kandydaturę. Piosenkarka wyznała, że zrobiła to dla swoich fanów! Co prawda zgłoszenie wysłała po terminie, ale regulamin TVP daje możliwość przyznania tzw. dzikich kart. Mogą więc wskazać wykonawców spoza listy zgłoszeń.

Reklama

Wszystko wskazuje jednak na to, że TVP nie skorzystało do tej pory z "dzikich kart", bowiem wśród dziesięciu kandydatów, którzy mają szansę na reprezentowanie Polski w konkursie - zabrakło Dody.

Wśród kandydatów zabrakło Dody

W piątkowym wydaniu "Pytanie na śniadanie" poinformowano, że została wyłoniona już dziesiątka kandydatów, spośród 150 nadesłanych zgłoszeń. Zwycięzcami okazali się:

1. Unmute "Głośniej niż decybele"
2. Karolina Stanisławczyk "Move"
3. Emila Dębska "All I need"
4. Daria "Paranoja"
5. Krystian Ochman "River"
6. Lidia Kopania "Why does it hurt"
7. Kuba Szmajkowski "Love sick"
8. Karolina Lizer "Czysta woda"
9. Siostry Szlachta "Drogowskazy"
10. Ania Byrcyn "Dokąd"

Fani nie do końca byli zadowoleni z opublikowanej listy, bowiem dopytywali, gdzie jest Doda. W sekcji komentarzy przeważająca część internautów żaliła się, dlaczego piosenkarka nie została ujęta w liście kandydatów.

Jak myślicie, czy TVP jeszcze zaskoczy i ogłosi dziką kartkę do Rabczewskiej?

Zobacz też:

Doda na Eurowizję 2022! Potwierdziła sensacyjne plotki! Zmiany w TVP!

Doda ocenia piosenkę Darii na Eurowizję: "Jeżeli chodzi o występy na żywo, to nie do końca"!

Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje na wakacjach! Zachwyca kreacjami

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Eurowizja 2022" | Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama