Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami?

Co za wiadomość! Jak donoszą zagraniczne media, Enrique Iglesias (42 l.) i Anna Kournikova (36 l.) niedawno zostali rodzicami! Na świat miały przyjść ich bliźnięta - chłopiec i dziewczynka.

Piosenkarz Enrique Iglesias i tenisistka Anna Kournikova tworzą parę już od wielu lat, lecz ich związek owiany jest tajemnicą. Nie ma wspólnych wywiadów, publicznych imprez, nawet paparazzi muszą mieć niezwykłe szczęście, aby uchwycić na zdjęciach tych dwoje razem. 

Reklama

Wiadomo tylko tyle, że para poznała się na planie teledysku "Escape" kilkanaście lat temu. Przez ten czas media nie raz spekulowały o ich rozstaniu, lecz te plotki nigdy nie znalazły potwierdzenia. 

Teraz prasa informuje o tym, że Enrique i jego ukochana... zostali rodzicami! W miniony weekend (16-17 grudnia) w Miami na świat miały przyjść ich bliźnięta. Informator "TMZ" opowiada, że chłopiec otrzymał imię Nicholas, a dziewczynka Lucy.

To spora niespodzianka dla fanów, którzy nie mieli pojęcia, że Anna jest w ciąży. Mówi się, że wiedziało o tym jedynie niewielkie grono zaufanych osób. 

Utrzymanie informacji o ciąży w tajemnicy było o tyle prostsze, że Kournikova od ponad roku nie pokazywała się publicznie. 

Para do tej pory nie potwierdziła dobrej nowiny.

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Enrique Iglesias

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje