Reklama
Reklama

Emilian Kamiński zmaga się ze skutkami COVID-19. Musiał przejść operację

Emilian Kamiński (70 l.) w ostatnim czasie zmagał się z rozmaitymi dolegliwościami zdrowotnymi. Jego stan był na tyle poważny, że musiał przejść operację. Nareszcie aktor zabrał głos i wyjawił jak się czuje.

Emilian Kamiński: problemy zdrowotne

Emilian Kamiński w ostatnim czasie nie może narzekać na brak pracy. Doglądanie bieżących spraw Teatru Kamienica pochłania go bez reszty. Oprócz występów na scenie, pełni także rolę reżysera i pisze własne sztuki. Niestety organizm gwiazdora w pewnej chwili nie wytrzymał i odmówił posłuszeństwa.

Tygodnik "Dobry Tydzień" już jakiś czas temu donosił, że aktor nie jest w najlepszej formie. Jego zdrowie na tyle szwankowało, że musiał przejść operację. Emilian Kamiński miał poważne trudności z oddychaniem, które prawdopodobnie były skutkiem przebytego zakażenia koronawirusem. Po długim milczeniu aktor nareszcie zabrał głos. Wyjaśnił jak obecnie przedstawia się jego sytuacja zdrowotna. Zapewnił, że wszystko jest pod kontrolą.

Emilian Kamiński: COVID-19

Reklama

Emilian Kamiński przyznaje, że wciąż pojawiają się u niego drobne problemy zdrowotne. Aktor podkreśla jednak, że w jego wieku jest to normalne. Nie wyklucza, że pogorszenie stanu zdrowia mogło mieć związek z przebytym w przeszłości zakażeniem koronawirusem.

Od wspomnianego zabiegu minęło już pół roku i Emilian Kamiński miał trochę czasu, aby dojść do siebie. 

Emilian Kamiński: kim jest?

Emilian Kamiński to polski aktor, reżyser, wokalista i pisarz. Po ukończeniu PWST w Warszawie w 1975 roku jego kariera aktorska szybko nabrała tempa. Dwa lata później zadebiutował na wielkim ekranie w filmie "Akcja pod Arsenałem". 

Na swoim koncie ma ogromną ilość wspaniałych kreacji aktorskich. Do najbardziej znanych należą m.in. rola prokuratora w serialu "Bulionerzy" czy postać "Bociana" w serii "U Pana Boga..." Od ponad 10 lat piastuje stanowisko dyrektora warszawskiego Teatru Kamienica. Regularnie reżyseruje przedstawienia, pisze sztuki oraz występuje na scenie.

Jego żoną jest Justyna Sieńczyłło, z którą mieszka w Józefowie pod Warszawą. Ma troje dzieci, w tym jedno z poprzedniego związku.

Zobacz też:

Paweł Deląg o mało nie dostał w twarz. Aktor wywołał awanturę w teatrze

Ordo Iuris obiektem kpin zespołu muzycznego. "W teczce dildo i kondomy"

Imbir: Kto nie powinien go spożywać?

Holandia. Media o Polakach, których ciała odnaleziono: byli szczęśliwą parą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emilian Kamiński
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy