Reklama

Reklama

Reklama

Elton John po raz drugi ojcem

​Elton John (65 l.) i jego partner David Furnish (49 l.) czekają na narodziny swojego drugiego dziecka. Matką będzie ta sama kobieta, która w grudniu 2010 roku urodziła im synka Zachary'ego Jacksona Levona Furnisha. Matką chrzestną chłopca została Lady Gaga.

Wokalista przyznał ostatnio, że żałuje, iż tak długo zwlekał z decyzją o drugim potomku. "Myślę, że takie przeżycie każdego zmienia. To najwspanialsze uczucie, dlatego chciałbym, by stało się to jak najszybciej. Po raz drugi zostać rodzicem musi być czymś wielkim. Obecnie wszystko kręci się wokół Zachary'ego" - zaznaczył.

Także Furnish - kanadyjski producent i reżyser filmowy - potwierdził, że wraz z Johnem nie może doczekać się drugiego dziecka.

"Dokładnej daty oczywiście nie jestem w stanie powiedzieć, ale na pewno stanie się to już niebawem. Oboje tego chcemy i jest to świadoma decyzja. Nie chcę, by Zachary wychowywał się jako jedynak" - powiedział partner Eltona Johna. 

Reklama

Przypomnijmy, że pierwszego syna pary urodziła surogatka. Na początku panowie byli zgodni, że nie chcą wiedzieć, który z nich jest biologicznym ojcem dziecka. Brytyjski gwiazdor zmienił jednak zdanie.

"Zachary musi wiedzieć, kto jest jego biologicznym ojcem ze względów medycznych. Jeśli okaże się nim David, będę bardzo dumny" - powiedział Elton John.

Gwiazdor zdradził także, że anonimowa kobieta, która urodziła Zachary'ego, przez cały czas przesyłała pocztą lotniczą porcje swego mleka, by wspomóc karmienie malucha.


PAP/pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elton John | dzieci | homoseksualizm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy