Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Pazura nie oszczędza się w ciąży! To dla niej nie lada wyzwanie!

Edyta Pazura (30 l.) już nie może doczekać się narodzić trzeciego dziecka, jednak okres ciąży to nie tylko same przyjemności. Celebrytka postanowiła pokazać, jak ciężko czasem jest wykonywać najprostsze czynności, gdy „dźwiga się” wielki brzuch każdego dnia.

Cezary Pazura (55 l.) i jego żona nie posiadają się ze szczęścia, że już niedługo powitają swoje kolejne dziecko na świecie. Para ogłosiła tę radosną wiadomość pod koniec grudnia 2017 roku.

Reklama

Od tamtej pory żona aktora co jakiś czas chwali się ciążowymi zdjęciami, a ostatnio podczas premiery filmu "Pitbull. Ostatni pies" chętnie pozowała na ściance, eksponując swoje kształty.

Ale ciąża to niestety nie tylko same piękne chwile. Wie o tym każda przyszła mama. Tym razem właśnie Edyta zdecydowała się pokazać, że czasami proste czynności, w ciąży okazują się niemal nie do wykonania.

"Kiedy jesteś w zaawansowanej ciąży i szukasz wygodnej pozycji, aby umyć włosy swojemu starszemu dziecku" - napisała pod zdjęciem, na którym widnieje w dziwnej pozie, oparta o wannę.

Fanki celebrytki w komentarzach wyraziły pełne zrozumienie dla jej sytuacji, ale ona sama nie ma zamiaru zwalniać tempa, choć rozwiązanie coraz bliżej! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje